A A A
Menu

Seznam schválených žadatelů v rámci dotačního programu Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji – 3. výzva

Poř. č. Jméno Příjmení Rok narození Obec trvalého pobytu Příspěvek EU dle typu kotle Částka za prioritní území Příspěvek MSK Příspěvek obce Schválená výše dotace (Kč)
2/08873 Emilie Kučerová 1953 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/08875 Tereza Bartošová 1989 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/08876 Ladislav Mičola 1955 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08878 Petr Žídek 1973 Háj ve Slezsku 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08880 Tomáš Veselý 1963 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/08882 Petr Slanina 1971 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08883 Petr Tatay 1979 Krmelín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08884 Karel Rataj 1947 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08885 Zuzana Olšar 1988 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08886 Josef Šlahař 1987 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/08888 Martina Masnicová 1972 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08889 Josef Latka 1953 Budišov nad Budišovkou 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/08890 Pavla Repová 1965 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/08891 ROMANA SKLAŘOVÁ 1982 Stará Ves nad Ondřejnicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08892 Jiří Stareček 1970 Hlubočec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08893 Petr Vavříček 1969 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/08897 Anna Kutláková 1947 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08898 Stanislav Herudek 1966 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08899 Dagmar Macečková 1977 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
2/08900 Karel Šrom 1947 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08901 Jaroslav Kolda 1968 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/08902 Josef Stec 1967 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/08904 Aleš Man 1973 Starý Jičín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/08906 Denisa Kovaříková 1988 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08907 Vít Gregor 1947 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08909 Jana Bojková 1966 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08910 Karel Lampa 1976 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08911 Zuzana Juchelková 1992 Těškovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08912 Tadeáš Szkucik 1950 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08913 Miroslav Křižánek 1972 Písek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08914 Petr Štefanský 1960 Kunčice pod Ondřejníkem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/08915 Lubomír Graclík 1962 Opava 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
2/08916 Roman Uvíra 1965 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/08918 Zdeňka Szczerbová 1958 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/08919 Šárka Pospěchová 1977 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08920 Václav Postl 1959 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
2/08921 Emil Moravec 1955 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/08922 Ilona Gilarová 1975 Skotnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/08923 Jiří Cupek 1970 Třinec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
2/08924 Petr Mikeš 1969 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08925 Tomáš Pajor 1978 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08926 Radmila Lepíková 1965 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08927 Ladislav Ondráček 1954 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08928 Milan Plaskura 1959 Horní Lomná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08929 Jana Hrbatschová 1954 Melč 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/08930 Halina Kajzarová 1962 Návsí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/08931 Zbyhněv Hupka 1955 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08932 Radovan Václavík 1933 Město Albrechtice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08933 Petra Millá 1977 Ryžoviště 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
2/08934 Petr Samuhel 1962 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
2/08935 Jindřich Riemel 1957 Strahovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/08937 Rostislav Martynek 1981 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08939 Pavel Kryka 1987 Hodslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/08940 Václav Mičulka 1954 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08942 Jan Žiška 1960 Krásná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08945 Eva Procnerová 1975 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08946 Jana Kokešová 1988 Kravaře 82 500,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 102 500,00
2/08947 Jan Noskovič 1959 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08949 Jana Janúchová 1961 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/08950 Jiřina Kurková 1947 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08952 Miroslav Veselý 1984 Liptaň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08953 Svatopluk Turek 1967 Hodslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08954 Hana Prosická 1952 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/08955 Miroslav Pacholek 1963 Štítina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08956 Lenka Prokešová 1968 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08957 Zdeněk Byrtus 1966 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
2/08958 Marta Porubová 1956 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08959 Ladislav Barchanski 1950 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08960 Karin Folvarčná 1974 Sedliště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08961 Monika Hynková 1967 Dolní Lukavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08962 Lenka Ondráčková 1966 Háj ve Slezsku 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08963 Pavel Tomeček 1971 Odry 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
2/08964 Josef Hruška 1956 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/08965 Lubomír Medek 1953 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/08966 Stanislav Kędzior 1963 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08967 Jindřiška Slováčková 1971 Nošovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08969 Jiří Wagner 1962 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/08970 Halina Niedobová 1956 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/08974 Monika Barvínková 1973 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/08976 Roman Falhar 1978 Stěbořice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/08977 Lukáš Gavlas 1983 Václavovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/08978 Marek Matějíček 1991 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08980 Jiří Maralík 1972 Kunčice pod Ondřejníkem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/08981 Karel Sobek 1952 Rusín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/08982 Lukáš Bober 1980 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/08983 Eva Niesnerová 1962 Nošovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08986 Jan Vlček 1984 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08987 Tomáš Pukowiec 1973 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08988 Petr Dvorský 1986 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08989 Anna Danelová 1957 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/08990 Bedřich Kopka 1997 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/08992 Jarmila Bartonová 1954 Čeladná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08993 Miroslav Broda 1929 Komorní Lhotka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/08994 Petra Baladová 1979 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/08995 Hana Pajurková 1955 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/08997 Jana Molinová 1955 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/08998 Josef Matuszek 1966 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09000 Jana Petrová 1949 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09001 Marek Mitrega 1977 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09002 Hana Lišková 1962 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09004 Marcela Šímová 1958 Strahovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09005 Martin Ševčík 1986 Hukvaldy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09006 Tereza Buglová 1973 Stonava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09007 Marie Vlašánková 1961 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09008 René Borecki 1977 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09010 Libor Paš 1977 Staré Heřminovy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09012 Dana Valdrová 1956 Stará Ves nad Ondřejnicí 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
2/09013 Jarmila Kasalová 1966 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09015 Stanislav Kluz 1959 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09016 Lenka Kubalová 1977 Dobratice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09017 Lenka Kubalová 1977 Dobratice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09018 Kateřina Szotkowská 1981 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09019 Stanislav Mahdal 1956 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09020 Karin Bočková 1975 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09022 Jana Ručková 1975 Palkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09023 Antonín Kouřil 1958 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09025 Juraj Břešťanský 1960 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09026 Jan Klus 1949 Lichnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09027 Krista Harazimová 1959 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09028 Marcela Kubná 1971 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09029 Jiří Šmíd 1953 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09030 Lukáš Trnka 1983 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09031 Tomáš Kupka 1977 Pustá Polom 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09032 Miroslav Fiala 1986 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09033 Marie Regneri 1964 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09034 Marie Smolková 1948 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09035 Aleš Knap 1990 Dobratice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09036 Milan Král 1961 Kozmice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09037 Vítězslav Podešva 1948 Skotnice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09039 Růžena Hanzlíková 1943 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09040 Pavel Gamovský 1974 Vrbno pod Pradědem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
2/09041 Radek Parma 1972 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09042 Lukáš Knybel 1986 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
2/09043 Vladislav Heczko 1959 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09045 Jana Kuklová 1962 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09046 Marek Wzientek 1964 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09047 Zdeněk Ševčík 1967 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09048 Alena Vašíčková 1963 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/09049 Alena Josieková 1941 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09051 Lukáš Potepa 1982 Otice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09052 Lukáš Dulava 1977 Dobrá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09053 Jiří Figala 1981 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09054 Zdeněk Slovák 1987 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09055 Roman Bílek 1974 Slezské Rudoltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09057 Lenka Kavanová 1964 Slezské Rudoltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09058 Karel Molin 1967 Dobratice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09059 Martin Kelišek 1979 Hošťálkovy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09060 Petra Hrušková 1974 Rusín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09061 Miroslava Tichavská 1949 Veřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
2/09062 Radka Palacká 1974 Tichá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09063 Roman Hanzel 1979 Petrovice u Karviné 73 500,00 7 500,00 7 286,00 9 714,00 98 000,00
2/09064 Petr Kurka 1981 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09065 Ivo Teichmann 1966 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09066 Roman Jurečka 1978 Příbor 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 122 000,00
2/09067 Lumír Martínek 1953 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09068 Miroslav Kobolka 1978 Albrechtičky 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09069 Martina Blokšová 1985 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09070 Petr Feichtinger 1989 Petrovice u Karviné 73 500,00 7 500,00 7 286,00 9 714,00 98 000,00
2/09071 Vladimír Tomaszek 1963 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09072 Vlasta Holaňová 1966 Zbyslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09073 Miloslav Kašing 1955 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09074 František Boczek 1970 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09076 Václav Falhar 1980 Mokré Lazce 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09077 Věra Krejčí 1969 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09078 Bruno Kubný 1959 Kravaře 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09079 Marta Pachovská 1954 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09080 Radim David 1964 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09081 Zbigniev Krzywon 1951 Nejdek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09082 Jana Stachurová 1964 Hukvaldy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09083 Jaromír Kaňok 1962 Raškovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09084 Eva Warnerová 1979 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09085 Aleš Indrák 1972 Dolní Životice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09087 Renata Czepczorová 1976 Dolní Lomná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09088 Milan Michalko 1965 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09089 Miroslav Borik 1957 Křišťanovice 120 000,00 0,00 7 500,00 7 500,00 135 000,00
2/09090 Antonín Byrtus 1956 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
2/09091 Bronislav Míček 1972 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09092 František Koval 1961 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09093 Jana Kurková 1947 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09094 Josef Jansa 1947 Nový Jičín 71 347,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 93 847,00
2/09095 Vítězslav Babczynski 1973 Petrovice u Karviné 60 000,00 7 500,00 5 358,00 7 142,00 80 000,00
2/09097 Jiří Černín 1962 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09098 Radim Bura 1967 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09100 Aleš Zborovský 1964 Krmelín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09102 Miroslav Kondělka 1948 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09103 Blanka Doleželová 1963 Štáblovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09105 Emanuel Gabzdyl 1944 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09107 Šárka Lukášová 1967 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09108 Petr Penev 1989 Smilovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09109 Jiří Lach 1976 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09110 Karel Vavřička 1971 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09111 Milan Kajfosz 1951 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09113 Růžena Dolečková 1957 Malá Morávka 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09114 Marcela Mrvečková 1965 Bukovec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09115 Ivana Galiová 1961 Příbor 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 142 000,00
2/09116 Ján Štekr 1965 Velké Hoštice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09117 Jiří Váňa 1962 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09119 Filip Ručka 1991 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09120 Emerich Třaskalik 1947 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09121 Jakub Gaida 1984 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09122 Roman Bohuš 1969 Bílčice 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09123 Alena Špačková 1941 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09124 Blažena Pumrová 1954 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09125 Monika Sučíková 1967 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09126 Věroslava Bajerová 1946 Opava 96 000,00 0,00 7 500,00 0,00 103 500,00
2/09127 Milada Nováková 1974 Žabeň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09128 Lukáš Jahn 1977 Rybí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09131 Alena Pavlicová 1952 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09133 Karla Stupková 1970 Leskovec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09134 Josef Manda 1973 Heřmanovice 109 098,00 0,00 7 500,00 0,00 116 598,00
2/09135 Petra Husová 1975 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09137 Lumír Selinger 1962 Ludvíkov 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09138 Alena Sušková 1942 Sviadnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09139 Marek Mušálek 1989 Píšť 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09141 Jarmila Spratková 1963 Janovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
2/09142 František Carbol 1963 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09143 Pavel Vlach 1964 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09144 Vladislav Hrankay 1960 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
2/09145 Jitka Seidlerová 1958 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09147 Marie Konečná 1954 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09148 Roman Cienciala 1958 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09150 Věra Güntherová 1957 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09151 Miroslav Geršl 1956 Návsí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09154 Jan Graca 1947 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09155 Dagmar Polachová 1980 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
2/09156 David Friedel 1975 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09157 Stanislav Mihalco 1950 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
2/09158 Iveta Třeštíková 1967 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09159 Lukáš Vojkovský 1979 Paskov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09160 Pavel Vitásek 1970 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09162 Stanislav Glac 1962 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09163 Zdeněk Kuchař 1958 Horní Benešov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09165 Milan Ramšák 1957 Hrčava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09166 Ladislava Djerzićová 1962 Pržno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09167 Luděk Bujnošek 1970 Hukvaldy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09169 Anna Kotalová 1943 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09170 Pavel Szpandrzyk 1957 Řeka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09171 Eva Koloničná 1953 Hnojník 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09173 Jiří Gletník 1951 Oldřišov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09174 Silvie Bielová 1977 Kunín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09175 Ludmila Zálesná 1962 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09176 Radovan Daněk 1965 Brantice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09178 Albert Latka 1955 Kobeřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09179 Jana Urválková 1994 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09180 Jiří Remeš 1954 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09181 Pavel Kubeš 1970 Zátor 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09182 Josef Štěpán 1948 Olomouc 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09183 Jan Roik 1973 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09184 Šárka Neuwirthová 1962 Klimkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09185 Radomír Štencel 1951 Chvalíkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09186 Dagmar Kalabusová 1950 Pustá Polom 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09187 Roman Závodný 1966 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09188 Jiří Hluchník 1973 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09189 Jiří Urbánek 1961 Dobrá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09190 Jaromír Vajda 1955 Svobodné Heřmanice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09191 Ondřej Šindler 1991 Odry 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09193 Iva Obermanová 1967 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09194 Eva Rebičová 1957 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09195 Václav Mrovec 1981 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09196 Roman Šebesta 1971 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09197 Jarmila Tomečková 1959 Holasovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09201 Hynek Liberda 1940 Příbor 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 117 000,00
2/09202 Libor Tichý 1966 Rudná pod Pradědem 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09204 Jiří Jančák 1951 Stará Ves nad Ondřejnicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09205 Silvie Balagová 1973 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09207 Petr Balaga 1968 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09208 Štefánia Filipská 1947 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09209 Jana Parmová 1982 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09210 Zbyněk Svoboda 1981 Darkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09212 Libor Pinkas 1965 Třinec 67 500,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 87 500,00
2/09213 Jana Lhotská 1984 Neplachovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09214 Stanislav Omyla 1946 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09216 Marek Kolář 1978 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09217 Petr Krištof 1970 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
2/09219 Petr Macurák 1968 Mosty u Jablunkova 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
2/09220 Martin Pecuch 1964 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09221 André Peterek 1969 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09222 Krista Hahnová 1953 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09223 Ivo Michalík 1988 Chuchelná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09224 Petr Jakubek 1941 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
2/09225 Daniela Obrusníková 1961 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09226 Petra Fojtová 1979 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09228 Jan Fárek 1972 Mankovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09229 Roman Gazur 1979 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09230 Jan Šrubař 1992 Slezské Rudoltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09231 Jaromír Kubiena 1964 Třanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09232 Zuzana Karpíšková 1988 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09233 Zdeňka Nováčková 1950 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09235 Marie Nováková 1952 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09236 Michal Mucha 1987 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09237 Roman Kuchař 1971 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09238 Jana Horáčková 1978 Stará Ves 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09239 Vojtěch Hluchník 1972 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09240 Miroslav Richtár 1960 Bílovec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09241 Petr Gallus 1969 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09242 Petr Bláha 1975 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09243 Tomáš Machač 1966 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09245 Anna Burianská 1949 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09246 Miroslav Cupánek 1954 Milotice nad Opavou 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09247 Marie Pchálková 1964 Opava 90 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 110 000,00
2/09248 František Máša 1962 Ropice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09252 Petr Adamec 1972 Kunčice pod Ondřejníkem 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
2/09253 Petr Szkandera 1977 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09254 Miroslav Hofrichtr 1942 Třanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09255 Tonička Matysová 1950 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09261 Věra Sikorová 1958 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09262 Josef Tic 1960 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09263 Kristina Jarkulišová 1962 Hněvošice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09264 Petr Ryška 1949 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09267 František Kupka 1955 Služovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09269 Michal Šramel 1983 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09270 Lenka Kopciová 1962 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09271 Jaromír Prokeš 1956 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09274 Petra Kubinová 1980 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09276 Monika Šopíková 1967 Stará Ves nad Ondřejnicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09277 Petr Santarius 1958 Soběšovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09278 Stanislav Gelnar 1957 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09279 Michal Koláček 1985 Jakartovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09281 Eva Nowaková 1973 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09282 Milan Mališ 1944 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09283 Vítězslav Zawada 1993 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09285 Věra Vaňková 1962 Velké Heraltice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09286 Helena Mitregová 1950 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09287 Stanislav Ryba 1954 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09288 Romana Marková 1971 Slavkov 71 250,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 91 250,00
2/09289 Eva Grosmanová 1956 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09291 Jiří Mičan 1965 Hukvaldy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09292 Jana Jonczová 1959 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09293 Kristina Cieslarová 1960 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09294 Pavel Opálka 1968 Znojmo 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09295 Marie Růčková 1955 Dolní Domaslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09296 Adam Řeháček 1980 Bílovec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09298 Luděk Jedlička 1978 Světlá Hora 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09299 Petr Nawrath 1976 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09303 Regína Chrástová 1977 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
2/09304 Vladan Hřivna 1967 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09305 Mirko Panenko 1964 Albrechtice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09306 Marie Pítrová 1957 Mořkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09309 Libuše Padychová 1964 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09310 Ladislav Fajstaver 1949 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09311 Robert Buďo 1979 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09312 Petra Krejčí 1985 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09314 Josef Šigut 1951 Kunčice pod Ondřejníkem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09315 Marek Bialek 1974 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09316 Milada Šťastná 1971 Brno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09318 Naděžda Pánková 1963 Svobodné Heřmanice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09319 Hynek Kuča 1969 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09320 Martin Sulír 1983 Olbramice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09321 Jitka Mičaninová 1962 Bohušov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09322 Vladislav Heczko 1954 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09323 Josef Kolář 1947 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
2/09324 Zdislava Berková 1951 Roudno 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09325 Tomáš Mezihorák 1983 Velké Heraltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09326 Lydie Pělová 1937 Pustá Polom 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09327 Václav Šimek 1965 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09328 Libor Basovník 1969 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09330 Krista Prokopová 1973 Šilheřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09331 Monika Nováková 1977 Dvorce 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09332 Petr Šebest 1980 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09333 René Kulla 1970 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09334 Marie Drábková 1961 Ženklava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09335 Josef Václavík 1973 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09336 Eva Polačková 1953 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09337 Zuzana Pistovčáková 1967 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09338 Břetislav Hrdlička 1958 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09339 Jaroslava Kosmálová 1951 Ostravice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09340 Anežka Švabíková 1939 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
2/09341 Ivo Kubala 1964 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09342 Miroslava Edelmannová 1989 Horní Tošanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09343 Ilona Chovancová 1953 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09344 Jan Pavelek 1976 Otice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09345 Pavel Híreš 1977 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09346 Petr Hýbl 1976 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09347 Šárka Vysloužilová 1970 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09349 Jiří Vlček 1973 Krmelín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09350 Jana Turečková 1985 Frýdek-Místek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
2/09352 Gabriela Beitelová 1980 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09353 Jaroslav Lyčka 1951 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09354 Tomáš Kohut 1975 Čeladná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09355 Jan Oborný 1974 Paskov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09356 Zdeněk Rodovský 1950 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09357 Eva Stuchlíková 1969 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09359 Libor Vrubel 1961 Sviadnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09360 Karel Batík 1962 Karlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09361 Jana Turoňová 1968 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09362 Martina Gebauerová 1970 Mankovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09363 Marie Glogarová 1955 Jeseník nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09364 Lucie Jasioková 1975 Paskov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09365 Josef David 1947 Bernartice nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09366 Ján Slivka 1953 Paskov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09367 Petr Záviský 1976 Velká Polom 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09368 Alena Poláčková 1966 Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09369 Tomáš Majerčiak 1991 Řeka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09370 Eva Mrázková 1954 Děhylov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09371 David Kryka 1989 Fulnek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09372 Alena Čmielová 1959 Písek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09373 Jiří Rambousek 1959 Pustá Polom 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09375 Martin Sobek 1978 Hlučín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
2/09376 Martin Kotula 1964 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09378 Jindřich Weiss 1944 Trojanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09380 Marie Ballarinová 1969 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09381 Věra Ősziová 1967 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09382 Marie Pavlíková 1958 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09383 Stanislav Prasek 1975 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09384 Marie Stašová 1955 Neplachovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09387 Jana Pustówková 1981 Hodslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09388 Mojmír Sokol 1963 Fulnek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09389 Karel Dobrovski 1954 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09390 Danuše Šodková 1947 Řepiště 90 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 112 500,00
2/09392 Pavel Trojčínský 1983 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09393 Jana Horkelová 1967 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09394 Václav Dihel 1952 Chlebičov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09399 Eva Ďurčanská 1993 Veřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
2/09400 Jan Suszka 1957 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09402 Václav Přeček 1948 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09403 Božena Swiderová 1953 Baška 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/09404 Iveta Šarmanová 1972 Dětmarovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09406 Patrik Kampas 1981 Horní Suchá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09407 Jan Filip 1983 Staré Hamry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09409 Lucie Gellertová 1987 Skotnice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
2/09410 Petr Frišauf 1969 Baška 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09412 Lubomír Demel 1963 Kopřivnice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09413 Monika Kozelková 1984 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09414 Jana Marie Kaplanová 1949 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09415 Zdeněk Horák 1972 Slavkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09416 Jaroslav Badura 1969 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09418 Vilibald Kubný 1976 Rohov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09421 Michal Vavrečka 1970 Hukvaldy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09422 Marcela Szebestová 1988 Písek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09424 Jolana Guňková 1975 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
2/09425 Karel Pieczka 1963 Stonava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09426 Lukáš Klus 1991 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09427 Karin Krejčířová 1998 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09428 Jan Bača 1948 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09429 Libor Helis 1958 Odry 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09433 František Ligocki 1955 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09435 Josef Beran 1970 Mezina 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09436 Petr Minařík 1957 Darkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09437 Marcela Tománková 1959 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09438 Pavel Mollnhuber 1963 Luboměř 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09439 Eva Kotulová 1966 Kravaře 93 750,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 113 750,00
2/09440 Julius Suchý 1974 Liptaň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09442 Radek Tabach 1971 Kozlovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09445 Pavel Šafarčík 1963 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09448 Břetislav Misiarz 1956 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09449 Dagmar Klabníková 1975 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
2/09450 Jarmila Schiedková 1978 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09451 Zdzisław Szarowski 1948 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09452 Petr Humpula 1983 Milotice nad Opavou 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09453 Erich Ihn 1956 Chlebičov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09454 Vladislava Petruňová 1955 Břidličná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09455 Vladimír Foldyna 1959 Baška 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09456 Lenka Dubcová 1977 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09457 Monika Ruszová 1986 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09459 Jaromíra Robenková 1959 Velká Polom 86 250,00 7 500,00 7 500,00 0,00 101 250,00
2/09460 Marcela Košťálová 1956 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09461 Aleš Vítek 1970 Mikolajice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09462 Miroslav Vojkůvka 1975 Bruzovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09463 Lucie Wolasová 1988 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09464 Maxmilián Svoboda 1959 Dolní Benešov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09465 Jana Kondeková 1966 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09466 Jana Filová 1970 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09467 Blažena Proskeová 1977 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09468 Marie Plekancová 1986 Střítež 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09469 Jiří Svoboda 1964 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
2/09470 Jindřiška Jonešová 1977 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09471 Dagmar Kotková 1994 Nýdek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09472 David Šlusař 1975 Sviadnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09473 Pavlína Holešová 1976 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09474 Jaroslava Ševčíková 1947 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09475 Iveta Unzeitigová 1964 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09476 Pavel Košař 1964 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09477 Jana Hricková 1986 Vendryně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09478 Daniel Bartel 1969 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09479 Jana Habartová 1954 Ropice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09480 Julie Urbišová 1982 Kobeřice 69 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 91 500,00
2/09481 Jan Cihlář 1971 Březová 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/09482 Zdeňka Machoczková 1964 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09483 Andrea Prokschová 1994 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09485 Pavlína Holubcová 1977 Karlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09486 Jiří Szkandera 1976 Trnávka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09487 Radek Ondrášík 1980 Čeladná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09489 Jarmila Řehová 1936 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09493 Jiří Krupa 1975 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09495 Dušan Gondál 1960 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09496 Martin Botur 1968 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09497 Bernadeta Floriánová 1955 Kozmice 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
2/09498 Pavel Fridrich 1967 Stěbořice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09499 Lubomír Káňa 1956 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09500 Karel Závodný 1943 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09501 Ladislav Závodný 1958 Kozlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09502 Antonín Černý 1952 Vratimov 82 500,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 102 500,00
2/09503 Bohuslav Křištof 1953 Brantice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09504 Pavlína Kempná 1960 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09505 Petra Borská 1974 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09506 Rudolf Baránek 1954 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09507 Eva Šindlerová 1972 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09508 Vlastimil Teichmann 1960 Raduň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09510 Jan Šebesta 1947 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09511 Anna Habaňová 1964 Sedlnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09512 Daniel Waclawek 1973 Ropice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09514 Jindřiška Lindišová 1963 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09515 Jana Ručková 1959 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09516 František Kiml 1935 Bartošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09517 Jaroslav Sopuch 1953 Kopřivnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09518 Ondřej Mahdal 1973 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09520 Martin Niedoba 1977 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09521 Marek Quis 1973 Holasovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09522 Drahomíra Poskierová 1956 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09523 Lenka Wontorová 1975 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09524 Danielle Kolejáková 1962 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09525 Věra Tvardková 1940 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09527 Kristina Václahovská 1959 Darkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09528 Jiří Mathias 1958 Holasovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09529 Eva Rajsiglová 1967 Sedliště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09530 Milan Jarosch 1964 Paskov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09531 Karel Szymeczek 1963 Nýdek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 117 500,00
2/09532 Antonín Lašák 1954 Vražné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09533 Anna Národová 1968 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09534 Vladimír Varyš 1976 Neplachovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09536 Irena Karchová 1966 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09538 Stanislav Gargoš 1971 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09540 Jana Vitásková 1963 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09541 Pavel Pekárek 1977 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09542 Monika Grosová 1972 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09543 Petr Rýdel 1959 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09544 Radek Kočař 1971 Široká Niva 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09545 Stanislav Sedláček 1982 Krnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09546 Marcela Prochasková 1986 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09547 Anna Sněhotová 1950 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09548 Jaroslav Oslanec 1976 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09549 René Binar 1974 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09550 Alois Šiška 1951 Ryžoviště 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
2/09551 Irena Klusová 1957 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09552 Tomáš Hanek 1973 Ryžoviště 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09553 Roman Kawulok 1976 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09554 Jiří Plachký 1985 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09555 Jindřiška Vejrostová 1951 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09556 Irena Hůlová 1969 Ženklava 83 231,00 7 500,00 7 500,00 0,00 98 231,00
2/09557 Vladimír Větřil 1975 Dolní Sklenov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/09558 Pavla Filipová 1962 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09559 Radomír Zelek 1963 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09561 Jan Jeziorski 1944 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09562 Jiří Wajda 1944 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09564 Lada Kolářová 1978 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09565 Soňa Hrbáčová 1962 Slavkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09566 Eva Weingärtnerová 1959 Chomutov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09568 Miroslav Ničman 1979 Praha 4 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09569 Lýdie Adamecká 1968 Petrovice u Karviné 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09570 Radim Brát 1962 Vřesina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09572 Jiří Ručkay 1965 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09573 Zdeněk Bena 1971 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09574 Petr Bulawa 1969 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
2/09575 Stanislav Blabla 1954 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09576 Miroslav Dudek 1956 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09578 Lucie Mrózková 1985 Popovičky 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09579 Lenka Tománková 1973 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09580 Kateřina Telčerová 1975 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
2/09581 Jan Josiek 1985 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09582 Radomír Vítek 1964 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09583 Zdeněk Novák 1983 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09584 Danuše Gebauerová 1957 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09585 Petr Winkler 1966 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09586 Adam Szkandera 1993 Mosty u Jablunkova 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
2/09587 Jan Ulička 1958 Oldřišov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09588 Daniel Juřík 1971 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09589 Eliška Šajnová 1961 Kaňovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09590 Pavel Malik 1959 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09592 Radek Schubert 1982 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09593 Růžena Mášová 1943 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09594 Markéta Krieblová 1995 Píšť 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
2/09595 Miroslav Vaněk 1962 Lhotka u Litultovic 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09597 Libor Ostrožný 1959 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09598 Václav Kijonka 1980 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09599 Petr Vraspír 1948 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09600 Vladislav Rusz 1984 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09601 Michal Jadrný 1982 Oldřišov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09602 Tomáš Karas 1976 Dobratice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09603 Zdeněk Tříska 1946 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09604 Tomáš Kočvara 1977 Janovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09605 Ivo Fojtík 1967 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09606 DANA PETŘVALDSKÁ 1966 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
2/09608 Vojtěch Karch 1989 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09610 Andrea Gelnarová 1978 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09611 Radomíra Marešová 1962 Rybí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09612 Lucie Urbancová 1976 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09614 Zdeněk Firla 1956 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09615 Marek Varyš 1971 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09616 Petra Capíková 1978 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09617 Otakar Dihel 1975 Dolní Benešov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09618 Rostislav Kolek 1949 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09619 Andrea Gomolová 1975 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09620 Anna Trpíková 1963 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09622 Marie Janiczková 1941 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09623 Jiřina Marková 1938 Soběšovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09627 Petr Kramoliš 1973 Slavkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09628 Petr Mičaník 1943 Ostrava 56 250,00 7 500,00 4 822,00 6 428,00 75 000,00
2/09630 Edvard Liberda 1950 Vělopolí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09631 Jana Kaňoková 1974 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09632 Stanislava Hlisnikovská 1948 Kozlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09633 Libor Stasica 1978 Hnojník 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09634 Jana Studená 1976 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09635 Tomáš Wojcik 1976 Jistebník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09636 Antonín Krayzel 1944 Jistebník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09637 Marie Wasserbauerová 1949 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09638 Petr Kolek 1964 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09639 Leopold Kantor 1959 Milíkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09640 Josef Svoboda 1964 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09641 Naděžda Audibussiová 1957 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09642 Martin Potočný 1974 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
2/09643 Jana Kubečková 1955 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09644 Karolína Šedová 1990 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09645 Pavel Buba 1982 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09647 Petr Černín 1970 Melč 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09648 Irena Mazumderová 1958 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09649 Viktória Kazimírová 1975 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09650 Michal Kotásek 1985 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09651 Jaroslav Strakoš 1952 Fryčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09652 Lumír Kapek 1964 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
2/09653 Filip Řehoř 1981 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09654 Hedvika Holešová 1958 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09655 Filip Klepacz 1992 Ropice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09657 Jaromír Tichý 1976 Vrbno pod Pradědem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
2/09658 Ivana Šmahajová 1966 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09659 Roman Škutchan 1972 Dolní Lhota 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09660 Petr Hudecki 1965 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09661 Alice Juřinová 1960 Brušperk 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09664 Petr Szkandera 1978 Střítež 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09665 Petr Piskorz 1978 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09666 Jaroslav Schrötter 1949 Oldřišov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09667 Jiří Fikáček 1957 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
2/09668 Miloš Jendrišák 1961 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09669 Přemysl Kufa 1978 Malenovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09671 Žofie Dordová 1961 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09672 Gabriela Kaletová Kubíková 1994 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09673 Boleslav Hanus 1952 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09674 Tamara Veliká 1965 Úvalno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09675 Lenka Typovská 1958 Staré Město 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09676 Josef Žáček 1950 Nová Pláň 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09677 Aleš Janík 1974 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09678 Milan Robenek 1974 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09679 Milada Závodná 1953 Holčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09680 Radim Božoň 1973 Ostravice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09682 Stanislav Fuchs 1961 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09684 Robert Cienciala 1977 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
2/09685 Jiří Hamrozi 1977 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
2/09686 Jaroslava Hušková 1950 Brušperk 73 500,00 7 500,00 7 500,00 0,00 88 500,00
2/09687 Radek Zegzulka 1974 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09689 Martin Možíšek 1991 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09690 Václav Hýl 1951 Stará Ves nad Ondřejnicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09691 Václav Vavrečka 1947 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09692 Pavel Jarnot 1987 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09693 Dagmar Harasimová 1967 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09694 Josef Bojko 1953 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09695 Jaroslav Michna 1943 Kunčice pod Ondřejníkem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09696 Bogdan Mrózek 1971 Komorní Lhotka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09697 Naděžda Sobotíková 1966 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09698 Jakub Žárský 1987 Příbor 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 117 000,00
2/09701 Iva Lazarová 1963 Kunčice pod Ondřejníkem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09702 Petr Čížek 1978 Staré Město 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09703 Jiří Babinec 1966 Kateřinice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09705 Milena Němčíková 1963 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09706 Monika Podstavka 1994 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09707 Edmund Pantůček 1952 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09709 Renata Bartnická 1955 Hrádek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09711 Petr Fehér 1969 Petřvald 90 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 109 500,00
2/09712 Lubomír Frais 1952 Milotice nad Opavou 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09713 Dušan Procházka 1979 Řepiště 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
2/09714 Zdeněk Kohut 1959 Jablunkov 82 500,00 7 500,00 7 500,00 0,00 97 500,00
2/09715 Dušan Richter 1954 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09716 Miroslav Sojčák 1984 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09717 Jana Haluzíková 1963 Frýdlant nad Ostravicí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
2/09719 Libuše Andělová 1954 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09720 Petr Kešelák 1978 Dvorce 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09723 Jan Běčák 1977 Vendryně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09725 Petr Marek 1968 Hukvaldy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09726 Jana Zátopková 1978 Ostrava 71 250,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 93 750,00
2/09727 Pavel Vašátko 1975 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09728 Marek Zaremba 1985 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09729 Jan Pytlík 1983 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09730 Michal Gajdošík 1976 Otice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09731 Marie Kocichová 1960 Sedliště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
2/09733 Marek Folwarczný 1973 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09734 Eva Humpulová 1946 Staré Heřminovy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09735 David Konečný 1978 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09736 Helena Gebauerová 1979 Otice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09737 Stanislav Pernica 1943 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09739 Leo Sedlařík 1974 Řepiště 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09740 Iva Hrdinová 1962 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09741 Jiří Dedek 1976 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09742 Milena Hrudíková 1949 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09743 Veronika Drugdová 1986 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09744 Anna Sikorová 1953 Milíkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09746 Markéta Dvořáčková 1977 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09747 Lumír Kuchařík 1962 Jeseník nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09748 Vladislav Oršulík 1954 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09749 Milan Pečálka 1954 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09750 Karel Prohl 1974 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09751 Nela Ringová 1990 Mezina 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
2/09752 Karel Mareček 1985 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09753 Eva Caputová 1969 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09754 Antonín Chytil 1979 Světlá Hora 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09756 Jaroslav Vrabel 1956 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
2/09757 Marian Černota 1970 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09758 Eva Kleinová 1938 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09760 Šárka Oramová 1966 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09761 Miroslav Dubiak 1976 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09762 Radim Janoš 1981 Šilheřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09764 René Szotkowski 1977 Olomouc 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09765 Petr Rošík 1976 Kozmice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09766 Dana Koplová 1960 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09767 Jan Janotka 1942 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09768 Růžena Benková 1947 Ostrava 57 882,00 7 500,00 5 055,00 6 740,00 77 177,00
2/09769 Petr Frišauf 1969 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09770 Viktor Cigán 1948 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09771 Dagmar Lesáková 1985 Úvalno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09772 Pavel Kubín 1962 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09774 Martina Hanáková 1987 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09775 Jaroslav Cienciała 1990 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09776 Miroslav Kawulok 1948 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09778 Antonín Mosler 1964 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09779 Stanislav Kawulok 1973 Nýdek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09780 Otakar Balcar 1958 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09781 Jana Targová 1962 Hrádek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/09782 Josef Ryž 1942 Jezdkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09783 Anna Šmidová 1951 Darkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09784 Zdeňka Vitochová 1951 Jistebník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09785 Veronika Kratochvílová 1981 Jistebník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09786 Jiří Plesník 1990 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09787 Eduard Křižka 1953 Zátor 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09788 Marie Samšiňáková 1952 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09789 Adam Wróbel 1981 Horní Suchá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09792 Anna Raszková 1962 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09793 Vladan Zindler 1969 Pustějov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/09794 Lubomír Valčík 1949 Fulnek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09795 Alena Kotulová 1952 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09796 Petr Žváček 1963 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09800 Radmila Odleváková 1967 Sviadnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09801 Lubomír Mazur 1977 Střítež 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09802 Jiří Doležel 1974 Hukvaldy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09803 Jiří Langer 1963 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09804 Petr Glembek 1974 Vrbno pod Pradědem 45 000,00 7 500,00 5 358,00 2 142,00 60 000,00
2/09805 Zdeňka Víchová 1951 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09807 Lenka Krajčová 1985 Štáblovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09808 Zbyněk Popek 1966 Mokré Lazce 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09810 David Gillar 1982 Kateřinice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09812 Hildegarda Dostálová 1941 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09814 Petr Dudek 1962 Frýdek-Místek 82 500,00 7 500,00 7 500,00 0,00 97 500,00
2/09815 Vladimír Rada 1979 Ostrava 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
2/09816 Ivo Palmi 1956 Krmelín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/09818 Rita Papesch 1960 Mannheim 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09819 Martin Tumlíř 1978 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09820 Jarmila Kocůrková 1963 Chuchelná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09821 Rudolf Holubek 1961 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09822 Filip Debrecký 1988 Chotěbuz 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09823 Jiří Olehla 1970 Břidličná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09824 Hynek Řehánek 1973 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09825 Beáta Folwarczná 1966 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09826 Petr Scheffczik 1964 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09827 Václav Prejda 1965 Slavkov 75 052,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 95 052,00
2/09828 Michal Poruba 1993 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09829 Jaromír Leco 1958 Kozlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09830 David Stonawski 1983 Písek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09831 Pavel Chýlek 1960 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09832 Alena Kučerová 1957 Stará Ves nad Ondřejnicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09833 Věra Jarošková 1955 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09834 Lydie Komárková 1955 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09835 Václav Palata 1986 Pustějov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09836 Miroslav Meisel 1965 Vřesina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09837 Kateřina Michaliková 1971 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09838 Patrik Šimečka 1988 Mořkov 93 750,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 113 750,00
2/09839 Lenka Holišová 1967 Starý Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09840 Vlasta Poláchová 1949 Štramberk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09841 Vanda Dobešová 1965 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09843 Jiří Krzys 1981 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
2/09844 Vilém Boček 1955 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
2/09845 Petr Horečka 1972 Jeseník nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09846 Jiří Rusoň 1940 Bohumín 41 677,00 7 500,00 3 197,00 3 196,00 55 570,00
2/09848 Ludmila Vicherková 1941 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
2/09850 Josef Karas 1954 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09851 Pavel Suder 1969 Ostrava 75 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 100 000,00
2/09852 Vladislav Turoň 1961 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09853 Bronislav Kupka 1952 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09854 Vladěna Gaiová 1972 Kozmice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09855 Jindřich Bělas 1947 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09856 Kristina Hrušková 1959 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09858 Dana Veličková 1969 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09859 Taťána Adámková 1963 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09862 Jiřina Lalurná 1963 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09863 Helena Knápková 1971 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09865 Tibor Szabó 1959 Kateřinice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09866 Rudolf Staškovan 1956 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09867 Alena Glőtzerová 1957 Třemešná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09868 Bohumír Liberda 1949 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09869 Stanislav Juchelka 1955 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09871 Martin Holubář 1984 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09872 Vladimíra Bednářová 1961 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09873 Zbyněk Smolka 1981 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09874 Jaroslav Buš 1973 Těškovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09875 Karel Novák 1965 Lučina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09876 Jana Cihlářová 1973 Opava 88 500,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 108 500,00
2/09877 Anna Hangurbadžová 1942 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09878 Erika Kahlichová 1977 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09879 Petr Moravec 1968 Jindřichov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09880 Lukáš Nytra 1980 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09882 Radomír Boháč 1965 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09883 Eva Bařinová 1963 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09885 Eliška Vidláková 1956 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09886 Emil Marťák 1955 Paskov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09887 Ludmila Mičková 1976 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09888 Andrea Válková 1980 Jistebník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09889 Erik Chlopčík 1973 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09891 Tomáš Ender 1970 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09892 Šárka Punčochářová 1966 Dětmarovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09894 Ilona Vyškovská 1963 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09896 Jan Kapera 1950 Brantice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09897 Kateřina Minaříková 1973 Skotnice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09898 Karel Škrabal 1968 Bravantice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09899 Jiřina Osinová 1938 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09900 František Hrubý 1938 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09901 Daniel Sochora 1986 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09902 Urszula Mazurová 1975 Milíkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09903 Radmila Marounková 1957 Sviadnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09904 Iveta Časková 1985 Řepiště 119 200,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 141 700,00
2/09905 Ilona Hermanová 1970 Milíkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09906 Vilém Vlk 1927 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09907 Andrea Ploszková 1990 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09909 Dalibor Homola 1975 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09910 Zdeněk Byrtus 1964 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09911 Eva Durčáková 1964 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09912 Kateřina Stanislavová 1982 Kopřivnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09913 Anna Ruszová 1954 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09914 Irena Garcia 1967 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09915 Patrik Šigut 1990 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09916 Michal Schoffer 1983 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09917 Lenka Rodová 1972 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09918 Jaromír Pešat 1959 Brumovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09920 Martina Műllerová 1986 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09922 Petr Chroboczek 1989 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09923 Kateřina Šindlerová 1967 Krasov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09924 Malgorzata Bocková 1974 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09925 Milada Ondraszková 1956 Vendryně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09927 Zdeněk Gola 1975 Fulnek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09928 Marcela Dudová 1967 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09929 Iva Rangotisová 1967 Praha 9 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
2/09930 Zuzana Panáčková 1976 Janovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09932 Petr Turoň 1964 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09933 Martin Hálka 1981 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
2/09934 Lucie Chudá 1979 Jeseník nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09935 Simona Vicherková 1970 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
2/09936 Bohumil Volek 1952 Jeseník nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09938 Miroslav Indrák 1978 Jeseník nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09940 Olga Klepsová 1953 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09941 Roman Meca 1988 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09942 Beáta Kręželoková 1988 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
2/09945 Karin Thomisová 1959 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09946 Lenka Švecová 1975 Brumovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09947 Adéla Šimečková 1989 Mokré Lazce 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
2/09948 Pavla Káňová 1950 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09949 Šárka Boudová 1975 Krnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09950 Libor Tomeček 1967 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09951 Daniel Dudáš 1993 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09952 Jiřina Smolková 1962 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09954 Čestmír Černý 1970 Vřesina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09955 Jana Růžičková 1978 Dobrá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09956 Zbygniew Szturc 1972 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09957 Šárka Lehnerová 1957 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
2/09958 Jaroslav Hubáček 1948 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09959 Jana Hanáková 1975 Fulnek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09960 Žaneta Rubinová 1975 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09961 Jaroslav Sikora 1959 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
2/09962 Petr Cigler 1951 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09963 Štěpánka Slušná 1976 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09965 Richard Olivka 1957 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09966 Alena Stiborská 1961 Rohov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09968 Vladislav Lyžbicki 1956 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
2/09969 Radomír Liberda 1974 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09970 David Noga 1986 Chotěbuz 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09971 Daniel Lampart 1993 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09972 René Raszka 1973 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09973 Michaela Szurmanová 1974 Vendryně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09974 Jakub Chovanec 1988 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
2/09975 Roman Hanák 1968 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09976 Marek Larisch 1967 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
2/09977 Marek Václavík 1977 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09978 Ilona Románková 1953 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09979 Marek Čuraj 1979 Svobodné Heřmanice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09980 Daniel Slivka 1980 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09981 Anna Mičulková Káňová 1986 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
2/09982 Radim Bernard 1975 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09983 Jakub Slavík 1988 Vřesina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09984 Boleslav Szottek 1972 Pazderna 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09985 Pavel Zíka 1973 Bernartice nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09986 Patrik Špičák 1977 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
2/09987 František Jarząbek 1955 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
2/09989 Marta Valachovičová Krystynová 1978 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
2/09990 Čestmír Třenecký 1945 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
2/09991 Jakub Spišiak 1980 Bruntál 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09992 Renáta Knapová 1969 Svobodné Heřmanice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
2/09993 Dagmar Rosensteinová 1954 Odry 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09995 Silvie Klevarová 1979 Spálov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
2/09997 Mojmír Kurka 1973 Závada 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00001 Miloš Sieja 1959 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00002 Petr Hrubý 1971 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00003 Andrea Straubová 1974 Kravaře 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00004 Kristina Waclawczyková 1955 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00005 Anna Hošáková 1950 Úvalno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00006 Milan Piš 1989 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00007 Jan Ondruch 1949 Hrčava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00008 Vanda Promna 1973 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00009 Marek Galia 1991 Mořkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00010 Dana Havlová 1972 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00011 Jarmila Ulbrichová 1948 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00012 Anežka Baráková 1966 Heřmanice u Oder 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00013 Věra Gromanová 1963 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00014 David Hašek 1974 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00015 Gustav Osička 1961 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00016 Lenka Kostková 1979 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00017 Lukáš Sklepek 1992 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00018 Aleš Palička 1962 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00019 Jiřina Kaliwodová 1951 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00020 Marie Čudovská 1950 Vrbno pod Pradědem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
3/00022 Marek Volný 1982 Fryčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00023 Milan Rovenský 1994 Pustějov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00024 Miroslava Boxanová 1962 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00025 Bruno Kania 1966 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00026 Antonín Morawiec 1969 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00027 Libor Stonawski 1963 Písek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00028 Josef Šimaniok 1958 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00029 Zuzana Harazimová 1962 Kravaře 90 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 110 000,00
3/00030 Roman Žaar 1989 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00031 Miroslav Tichavský 1951 Lichnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00032 Drahoslava Fabiánová 1939 Pustějov 86 250,00 7 500,00 7 500,00 0,00 101 250,00
3/00033 Bohuslav Cyhan 1980 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00034 Terezie Martynková 1956 Jablunkov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 117 500,00
3/00035 Lucie Šamárková 1983 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00036 Karel Bojda 1969 Čeladná 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00037 Michal Horecký 1990 Štramberk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00039 Jana Rybarová 1949 Křišťanovice 120 000,00 0,00 7 500,00 7 500,00 135 000,00
3/00040 Radislav Dejmal 1960 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00041 Zdeňka Černá 1959 Hradec nad Moravicí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00042 Zdeňka Zaoralová 1963 Staré Těchanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00043 Petr Schlossarek 1973 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00044 Marcel Bala 1965 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00045 Eva Koroncziová 1964 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00046 Jarmila Martinisková 1960 Darkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00047 Daniela Doleželová 1961 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00048 Radim Madzia 1977 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00049 Miroslav Vondrák 1967 Brno 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00050 Rostislav Micza 1989 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00052 Petr Nedbal 1970 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00053 Adam Barilič 1985 Horní Lhota 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00054 Marta Jeřábková 1967 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00055 Petr Martinek 1976 Hladké Životice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00056 Lukáš Křetinský 1989 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00057 Günter Hluchník 1942 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00058 Jan Brchaň 1980 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00059 Sabina Kijanicová 1971 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00060 Tomáš Červenka 1971 Palkovice 65 577,00 7 500,00 7 500,00 0,00 80 577,00
3/00061 Petr Michalčík 1984 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00062 Aleš Trunčík 1982 Dolní Benešov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00063 Marta Rajdová 1951 Bílovec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/00064 Miroslav Kudela 1977 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00065 Elena Havlíčková 1955 Zbyslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00066 Jindřich Štaffa 1965 Metylovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00067 Petr Widenka 1963 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/00068 Jiří Uhlíř 1974 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00069 Josef Šimončík 1950 Karlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00070 Šárka Škrobánková 1980 Nové Lublice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00071 Ladislava Sklenářová 1956 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00072 Roman Šteflíček 1973 Vratimov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00073 Petr Štěpán 1982 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00074 Michal Homola 1980 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00075 Petr Richter 1964 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00076 Kateřina Růžičková 1980 Veřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
3/00077 Božena Mejzlíková 1955 Nové Sedlice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00078 Anna Hradečná 1961 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00079 Jiří Ondračka 1969 Čeladná 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00080 Helena Piekařová 1975 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00081 Jarmila Walicová 1958 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00082 Milan Matějovič 1962 Hodslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00083 Pavel Šlosarčík 1955 Staré Hamry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00084 Daniel Chodura 1979 Třinec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00085 Jiří Burian 1976 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/00086 Edmunda Juroszková 1960 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00087 Radek Hruška 1977 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00088 František Lazecký 1955 Vražné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00089 Anna Kuchařová 1987 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00090 Michal Karlák 1982 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00091 Marek Hnát 1986 Horní Město 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00092 Petr Oršulík 1976 Dětmarovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00093 Jiří Černohorský 1985 Březová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00094 Kateřina Matějíčková 1995 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00095 Jarmila Kovalčíková 1963 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/00096 Petr Kučera 1988 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00097 Erika Dostálová 1975 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00098 Lukáš Vala 1978 Stará Ves 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00099 Markéta Štveráková 1992 Petrovice u Karviné 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00100 Martin Michna 1977 Hukvaldy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00101 Petr Konečný 1968 Hranice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00102 Soňa Janoštíková 1964 Brantice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00103 Josef Schenk 1954 Fulnek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00104 Marie Sikorová 1950 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00105 Bohdana Bláhová 1977 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00106 Jaromír Straděj 1977 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00107 Stanislav Lednický 1957 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00108 Andrzej Macoszek 1967 Návsí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00109 Martina Gonsiorová 1971 Bělá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00110 Pavla Vráblová 1953 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00111 Michaela Bojková 1991 Písek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00112 Petra Vaculová 1978 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00113 Elen Malchárková 1963 Strahovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00114 Anna Martynková 1957 Milíkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00115 Jan Volný 1957 Sviadnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00116 Halina Šamanová 1968 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00117 Luboš Šůstek 1963 Brumovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00118 Martin Janiczek 1993 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00119 Antonín Válek 1952 Slavkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00120 Jana Masopustová 1976 Fryčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00121 Drahomíra Vodičková 1958 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00122 Otakar Dihel 1954 Kozmice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00123 Anna Franková 1989 Malá Morávka 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00124 Drahoslav Blažek 1962 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00125 Josef Šnajdr 1945 Vražné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00126 Jana Bittnerová 1978 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00127 Svatopluk Langer 1969 Krnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00128 Vladimír Schindler 1958 Hradec nad Moravicí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00129 Emil Klímek 1969 Chlebičov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00130 Hana Madejová 1947 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00131 Jarmila Drastiková 1969 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00132 Alena Zachodilová 1979 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00133 Josef Fiala 1963 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00134 František Pacvoň 1952 Rýmařov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00135 Pavel Řehoř 1957 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00137 Karin Slivková 1978 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00138 Miroslav Ciompa 1946 Soběšovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00139 Vratislav Dresler 1959 Pustějov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00140 Petr Koval 1961 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00141 Libor Niesner 1959 Krmelín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00142 Martin Stoklas 1990 Kravaře 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00143 Antonín Šimurda 1976 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00144 Eva Jalůvková 1953 Kozlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00145 Martin Pyszko 1982 Rýmařov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00146 Martin Zavřel 1973 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00147 Karel Fischer 1952 Dobroslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00148 Zdeňka Hudeczová 1976 Město Albrechtice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00149 Růžena Prchalová 1968 Píšť 60 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 75 000,00
3/00150 Jindřich Vilášek 1955 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00151 Jan Břemek 1983 Štěpánkovice 75 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 90 000,00
3/00152 Jan Kubesa 1994 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00153 Pavlína Vlachová 1987 Děhylov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00154 David Josefus 1983 Strahovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00155 Pavel Bober 1955 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00156 Marie Seidlerová 1966 Kobeřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00157 Helena Geryková 1959 Štramberk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00158 Ivana Výduchová 1966 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00159 Dušan Bastl 1975 Šenov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 121 000,00
3/00160 Věroslav Luzar 1956 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00161 Marcela Janošková 1975 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00162 Marcel Žyla 1979 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00163 Michal Beck 1987 Slavkov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/00164 Jiří Stříbný 1975 Třebom 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00165 Anna Kopecká 1960 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00166 Nela Soustružníková 1989 Václavov u Bruntálu 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00167 Miluše Farkasová 1963 Hnojník 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00168 Lucie Šedá 1993 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00169 Anna Káňová 1953 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00170 Zbyněk Škarabela 1988 Janovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00171 Jiří Štenda 1988 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00172 Renata Veselá 1962 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00173 Eduard Bartík 1966 Moravskoslezský Kočov 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/00174 Romana Milasová 1979 Nová Ves I 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00175 Liběna Vavrečková 1958 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00176 Drahomír Rohel 1964 Březová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00177 Jarmila Huplíková 1959 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00178 Radovan Vůjtek 1963 Olbramice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00180 Libuše Tesařová 1961 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00181 Marek Sikora 1974 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/00183 Iveta Čuboňová 1973 Sedliště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00184 Jana Janíková 1975 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00185 Zdeněk Hrankay 1978 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00186 Miroslav Haręžlak 1963 Bukovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00187 Tomáš Žíla 1986 Jistebník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00188 Radomíra Kravčenková 1959 Mořkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00189 Pavla Chalupová 1969 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00190 Eva Válková 1962 Horní Domaslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00191 Karel Brož 1950 Staříč 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00192 Petr Ausficír 1988 Raduň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00193 Tomáš Plachký 1977 Raduň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00194 Daniel Nemeth 1981 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00195 Libuše Nepožitková 1970 Vrbno pod Pradědem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00196 Martin Šimeček 1988 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00197 Robin Vašnovský 1991 Nošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00198 Dana Klevarová 1955 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00199 Vítězslav Vaněk 1962 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00200 Roman Kowal 1978 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00201 Zuzana Janků 1970 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00202 Lada Bořucká 1972 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00203 Danuše Menšíková 1952 Stará Ves nad Ondřejnicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00204 Vendulka Caisbergerová 1976 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00205 Kalman Szmolen 1943 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00206 Vlastimil Byrtus 1979 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00207 Marcel Niedoba 1973 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00208 Petr Válek 1971 Janov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00209 Miloslav Vašíček 1965 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00210 Bronislav Kantor 1963 Milíkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00211 Jaromír Klásek 1960 Březová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00212 Richard Král 1978 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00213 Lenka Richterová 1978 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00214 Yveta Kozlová 1964 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00215 Zdenka Králíková 1963 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00216 Jana Tkáčová 1966 Holasovice 78 750,00 7 500,00 7 500,00 0,00 93 750,00
3/00217 Jakub Štencl 1988 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00218 Marek Birklen 1970 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00219 Josef Vitásek 1950 Paskov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00220 Adam Urbańczyk 1986 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00221 Jana Bartošová 1968 Krmelín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00222 Daniel Klein 1973 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00223 Iva Zimmermannová 1972 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00224 Anna Rumišková 1951 Janovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00225 Petr Urbiš 1991 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00226 Kateřina Škopková 1979 Žabeň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00227 Jaromír Krejčí 1961 Petrovice u Karviné 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00228 Pavla Kadlčíková 1958 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00229 Edita Beranová 1967 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00230 Barbora Kolářová 1979 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00231 David Gregor 1988 Libhošť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00232 Petr Čuřidlo 1982 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/00233 Jindřiška Fojtíková 1943 Kunčice pod Ondřejníkem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00234 Anna Marková 1951 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00235 Jiří Matuszek 1968 Třanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00236 Anna Jarošová 1948 Leskovec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00237 Leopold Cudzik 1981 Dobrá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00238 Leona Ciprysová 1974 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00239 Anna Zwyrtková 1961 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00241 Josef Rebok 1957 Kobeřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00242 Jarmila Hyblerová 1955 Krnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00243 Martina Jalůvková 1981 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00244 Štěpán Bocek 1981 Hlubočec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00245 Otto Chovanec 1936 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00246 Kateřina Křenková 1981 Veřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00247 Zbyšek Szajter 1965 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00248 Marie Chromečková 1955 Kopřivnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00249 Stanislav Tomiczek 1973 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/00250 Antonín Tlolka 1985 Lichnov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00251 Eva Kožárová 1971 Albrechtičky 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00252 Karel Sobel 1972 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00253 Zdeněk Tomášek 1956 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00254 Adina Šimičková Bálková 1986 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00255 Monika Slivková 1970 Bělá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00256 Anna Martynková 1971 Horní Lomná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00257 Luděk Mrozek 1967 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00258 Kamil Zatloukal 1969 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00259 Vít Fichna 1993 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00260 Pavel Černý 1987 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00261 Jaromír Raszka 1968 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00262 Jiří Nevřela 1962 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00263 Vladimír Hájek 1965 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/00264 Lenka Smutková 1978 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00265 Martin Beseda 1978 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00266 Miroslav Orság 1948 Hladké Životice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00267 Jan Jančálek 1980 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00268 Milan Seidl 1982 Lešná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00269 Věra Kokešová 1955 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00270 Ludmila Lucová 1945 Vítkov 25 740,00 7 500,00 1 081,00 0,00 34 321,00
3/00271 Božena Eichlerová 1951 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00272 René Panovčík 1974 Světlá Hora 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00273 Karel Mikula 1968 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00274 Alice Zátopková 1971 Veřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00275 František Štěpán 1952 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00276 Martin Geryk 1971 Libhošť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00277 Vilibald Machon 1955 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00278 Marta Nováčková 1958 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00279 Alena Bočková 1954 Brušperk 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00280 Vanda Sikorová 1952 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00281 Vojtěch Lukovský 1991 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00282 Ivo Šmiřák 1965 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00283 Hana Grodová 1972 Uhlířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00284 Markéta Cibulcová 1992 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00285 Věra Palánková 1950 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00286 Dagmar Plaštiáková 1983 Rohov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00287 Marcel Pístecký 1968 Libhošť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00288 Helena Gřundělová 1956 Morávka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00289 Rudolf Hoško 1960 Nové Sady 120 000,00 0,00 7 500,00 7 500,00 135 000,00
3/00290 Denisa Sváková 1974 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00291 Jarmila Moravcová 1954 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00292 Aneta Skopalová 1993 Ostrava 86 250,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 111 250,00
3/00293 Josef Výtisk 1988 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00294 David Ledvinka 1983 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00295 Emilie Kalmusová 1936 Frenštát pod Radhoštěm 87 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 107 000,00
3/00296 Pavla Cyrusová 1974 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00297 Eva Kubná 1974 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00298 Pavel Rydzyk 1987 Brno 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00299 Tomáš Böhm 1981 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00300 Tomáš Cwik 1978 Písek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00301 Ivana Huserová 1963 Baška 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00302 Eva Žurková 1986 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00303 Gustav Stiller 1964 Kunčice pod Ondřejníkem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00304 Lubomír Hasoň 1956 Klimkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00305 Michal Biskup 1982 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00306 Josefina Suszková 1973 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00307 Jiří Giemza 1977 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00308 Veronika Missigová 1990 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00309 Zdenka Kaletová 1971 Návsí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00310 Josef Nogol 1968 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00311 Eva Kantorová 1965 Bukovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00312 Radomír Uruba 1957 Klimkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00313 Karel Komárek 1983 Rohov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00314 Jiří Řeháček 1965 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00315 Pavel Mučka 1940 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00316 Jaroslav Kluz 1959 Bocanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00317 Helena Machetanzová 1963 Vrbno pod Pradědem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00318 Petr Pavel Skála 1948 Světlá Hora 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00319 Josef Lindner 1957 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00320 Ivo Adámek 1957 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00321 Pavel Pospíšil 1975 Bruntál 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00322 Dagmar Sedláková 1970 Rudná pod Pradědem 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/00323 Martina Bordovská 1972 Lučina 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00324 Martin Andrýsek 1987 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00325 Dagmar Dostálová 1971 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00326 František Krupička 1993 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00327 Jiří König 1969 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00328 Jiří Schneider 1956 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00329 Radomír Hochla 1972 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00330 Michal Rozehnal 1992 Albrechtičky 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00331 Rostislav Krzyžanek 1958 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/00332 René Liebreich 1976 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00333 František Lux 1945 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00334 Karel Durčák 1942 Raškovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00335 Vítězslav Hájek 1958 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00336 Jitka Dabrowská 1975 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00337 Štěpán Fiedler 1992 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00338 František Klucho 1952 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00339 Věra Mrázová 1966 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00340 Petr Procházka 1962 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00341 Helena Václavíková 1956 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00342 Libuše Kinčeková 1941 Karlova Studánka 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/00343 Dagmar Rosová 1962 Starý Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00344 Jan Dřímal 1979 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/00345 Marie Tulachová 1957 Krásná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00346 Václav Pokluda 1950 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00347 Adéla Wawrzyczková 1988 Albrechtice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00348 Emília Sobalová 1952 Bílá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00349 Antonín Bejdák 1942 Vrbno pod Pradědem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00350 Gabriela Jarolímová 1975 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00351 Roman Balonek 1972 Fulnek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00352 Marek Vavruška 1966 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00353 Tomáš Hahn 1996 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00354 Taťána Pakostová 1973 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00355 Radomír Burda 1948 Petrovice u Karviné 112 728,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 137 728,00
3/00356 Karel Štefek 1972 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00357 Pavel Podgorný 1980 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00358 Miroslav Viktorin 1966 Mezina 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00359 Dana Kocourková 1967 Háj ve Slezsku 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00360 David Uher 1979 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00361 Zdenka Mužíkova 1984 Karlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00362 Václav Žák 1953 Vrbno pod Pradědem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00363 Lubomír Slováček 1962 Štramberk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00364 Ilona Uhliarova 1979 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00365 Vladimír Trubecký 1960 Hrabyně 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00366 Eva Kopřivová 1963 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00367 Lubomír Buchwald 1962 Větřkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00368 Roman Mokroš 1968 Sedliště 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00369 Alfred Bindač 1939 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00370 Pavel Fabó 1965 Ryžoviště 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/00371 Radomír Nierychel 1972 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00372 Tomáš Juříček 1992 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00373 David Gajdoš 1978 Otice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00374 Radim Staněk 1977 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00375 Anna Smigová 1963 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00376 Jan Kocour 1975 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00377 Xenie Górecká 1965 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00378 Lukáš Dlouhý 1986 Stará Ves nad Ondřejnicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00379 Lukáš Gnojek 1976 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00380 Pavla Motlochová 1964 Čeladná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00381 Aleš Janda 1974 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00382 Marie Střelcová 1946 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/00383 Jiří Cedidlo 1977 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00384 Miluše Šenkyříková 1963 Píšť 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00385 Alžběta Klimasová 1961 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00386 Petra Zelenková 1974 Mořkov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/00387 Verner Valenta 1961 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00388 Jan Drozd 1944 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00389 Lenka Goldmannová 1967 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00390 Karel Hartmann 1975 Hněvošice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00391 Václav Groman 1985 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00392 Jiří Groda 1974 Větřkovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00393 Libor Kahoun 1980 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00394 Eva Švábová 1984 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00395 Jaroslav Zipser 1967 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00396 Michal Frainšic 1983 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00397 Perla Špetíková 1980 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00398 Stanislav Beneš 1959 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00399 Petra Bútorová 1994 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/00400 Jiří Koutecký 1985 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00401 Pavlína Filová 1973 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00402 Marek Jandačka 1976 Ostravice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00403 Gabriela Martinková 1974 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00404 Kateřina Běláčková 1988 Velké Hoštice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00405 Bohuslav Káňa 1955 Vojkovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00406 Andrea Řezáková 1978 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00407 Petr Lašák 1968 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00408 Jarmila Lyčková 1979 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/00409 Marie Vegelová 1982 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00410 Věra Mičánková 1972 Morávka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00411 Pavel Kuntoš 1975 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00412 Michal Drapka 1982 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00413 Marie Hlaušková 1976 Šilheřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00414 Tomáš Kokeš 1989 Bohuslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00415 Herbert Kukuczka 1944 Markvartovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00416 Jana Vyvlečková 1948 Heřmanice u Oder 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00417 Petr Koláska 1982 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00418 Monika Kaniová 1968 Třinec 112 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 134 500,00
3/00419 Marie Černohorská 1945 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/00420 Libor Koziel 1973 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00421 Vlasta Klimešová 1973 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00422 Pavlína Wachtarczykova 1967 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00423 Josef Pospěch 1951 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00424 Zdeněk Tomek 1977 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00425 Jan Petrák 1951 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00426 Hana Štefániková 1961 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00427 Monika Moravcová 1969 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00428 Gabriela Pavlíková 1989 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00430 Miroslav Morcinek 1951 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00431 Martina Lamžíková 1977 Závada 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00432 Petr Gelnar 1969 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00433 Jan Štefko 1984 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00434 Jan Skalka 1963 Odry 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00435 Milan Pavlas 1953 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00436 Dana Gorylová 1981 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/00437 Miroslav Novotný 1960 Velká Štáhle 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00438 Teofil Křístek 1948 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00439 Karin Mertová 1972 Oldřišov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00440 Jan Stoček 1964 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00441 Michaela Kostelecká 1978 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00442 Piotr Kwiczala 1973 Horní Suchá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00443 Josef Mrovec 1990 Strahovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00444 Josef Kubinec 1948 Heřmanovice 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/00445 Jana Haftová 1954 Bítov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00446 Gertruda Šebestová 1942 Doubrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00447 Stanislava Melicharová 1952 Brno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00448 Martin Matěj 1990 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00449 Jan Pavlonka 1985 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00450 Tomáš Matěják 1982 Rudná pod Pradědem 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00451 Rostislav Ploch 1986 Štěpánkovice 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/00452 Jana Mertová 1969 Bruntál 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00453 Zdeněk Konvička 1963 Tichá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00454 Lukáš Durďák 1985 Klimkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00455 Helena Viščorová 1948 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00456 Zdeněk Bartusek 1955 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00457 Jan Křištof 1992 Suchdol nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00458 Jarmila Ondruchová 1953 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00459 Jan Opěla 1977 Horní Benešov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00460 Marie Fabiková 1956 Dolní Domaslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00461 Jiřina Siudová 1951 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00462 Ellen Polaino 1974 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00463 Krasimir Dimitrov Radušev 1975 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00464 Jana Hopkins 1980 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00465 Jiří Fucyman 1973 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00466 Ladislav Maršálek 1962 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00467 Ferdinand Mičulka 1965 Palkovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00468 Monika Motlochová 1975 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00469 Jakub Holeček 1994 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00470 Věra Kavalcová 1947 Stará Ves 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00471 Petr Dluhoš 1964 Oborná 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00473 Milada Holková 1958 Bítov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00474 Marie Temelová 1950 Fryčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00475 Zuzana Tůmová 1990 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00476 Renata Toráčová 1972 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00477 Jana Harwotová 1961 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00478 Radmila Strnadlová 1953 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00479 Renata Drgová 1969 Čermná ve Slezsku 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00480 Jana Tačová 1964 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00481 Jiří Vašut 1982 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00482 Gabriela Míšková 1983 Vršovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00483 Martina Haladejová 1986 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00484 Radim Neuvirt 1978 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00485 Božena Skotnicová 1954 Janovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00486 Evžen Ševčík 1944 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00487 Jana Musilová 1968 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00488 Veronika Ševčíková 1979 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00489 Josefa Kadlíková 1943 Břidličná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00490 Roman Černohorský 1966 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00491 Jan Fichna 1974 Příbram 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00492 Miroslav Lukáš 1963 Dolní Životice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00493 Jarmila Boturová 1951 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00494 Veronika Boturová 1986 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00495 Radek Górak 1992 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00496 Miluše Prosická 1956 Hošťálkovy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00497 Pavel Krajčovič 1960 Olomouc 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00498 Hana Cikhartová 1945 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00499 Lenka Macíčková 1973 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00500 Petr Pejko 1974 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00501 Jiří Šostek 1950 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00502 Lukáš Weissmann 1971 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00503 Pavla Hromádková 1959 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00504 Jaroslav Lacina 1950 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00505 Leoš Havránek 1945 Krmelín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00506 Iveta Havlíková 1971 Nošovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00507 Robert Palečko 1970 Moravskoslezský Kočov 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00508 Michaela Horská 1978 Vrbno pod Pradědem 100 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 118 000,00
3/00509 Petr Beránek 1988 Raduň 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00510 Jozef Mrozek 1954 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00511 Radek Bodlák 1971 Dvorce 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00512 Lumír Martiník 1963 Olbramice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00513 Ivana Jarošová 1990 Nové Sedlice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00514 Jakub Kresta 1984 Kopřivnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00515 Dagmar Rusková 1955 Štáblovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00516 Radim Klečka 1974 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00517 Romana Fajmonová 1967 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00518 Pavlína Procházková 1966 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00519 Martin Lacina 1984 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00520 Kateřina Moravcová 1979 Těškovice 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/00521 Ivana Šalenová 1976 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00522 Václav Štika 1956 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00523 Pavel Pavera 1964 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00524 Marcela Matušková 1966 Opava 92 460,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 112 460,00
3/00525 Jaroslav Šustala 1943 Tichá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00526 Petr Troják 1968 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00527 Dalibor Jucha 1961 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00528 Jan Branny 1972 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00529 Kamil Hluchník 1983 Strahovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00530 Svatoslav Pabiś 1956 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00531 Milan Glos 1951 Ropice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00532 Jolanta Kantorová 1993 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00533 Ivana Štrbíková 1977 Lhotka u Litultovic 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00534 Martin Gilík 1976 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00535 Rostislav Janáček 1967 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00536 Jarmila Kořená 1965 Litultovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00538 Helena Podhorská 1960 Vratimov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00539 Andrea Dluhošová 1974 Těškovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00540 Vladimír Hořínek 1969 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00541 Milan Botor 1964 Staré Město 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00542 Ladislav Obluk 1956 Vojkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00543 Jiří Bláha 1984 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00544 Lucie Martinková 1992 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00545 Anna Halfarová 1950 Rohov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00546 Jozef Naďo 1983 Dívčí Hrad 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00547 Radek Brudný 1974 Ropice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00548 Miloš Ranocha 1941 Brušperk 69 858,00 7 500,00 7 500,00 0,00 84 858,00
3/00549 Radim Jordán 1980 Klimkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00550 Pavel Brillant 1957 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/00551 Petr Gazda 1960 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/00552 Tomáš Hřivňacký 1973 Kozmice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00553 Vojtěch Mitický 1991 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00554 Tomáš Maceček 1984 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00555 Václav Hruška 1958 Lhotka u Litultovic 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00556 Adela Sveczová 1952 Starý Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00557 Stanislava Blažková 1964 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00558 Jana Šujanová 1957 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00559 Iveta Šimčíková 1971 Ostrava 93 810,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 118 810,00
3/00560 Dušan Rozsypal 1962 Krnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00561 Miroslav Zahraj 1961 Albrechtice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00562 Stanislav Hracki 1965 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00564 Pavel Schaumann 1966 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00565 Vítězslav Pěgřím 1960 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/00566 Radomír Branc 1970 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00567 Pavel Harok 1961 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00568 Jiřina Augustínová 1943 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00569 Rostislav Křístek 1976 Bartošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00570 Jaroslav Válek 1949 Tichá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00571 Lenka Bambuchová 1965 Doubrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00572 Lukáš Blažej 1981 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00573 Iveta Matušková 1959 Václavov u Bruntálu 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00574 Svatopluk Vítek 1969 Hradec nad Moravicí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00575 Břetislav Laník 1971 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00576 Daniela Stolariková 1972 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00577 Alois Belačík 1948 Lomnice 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/00578 Radim Hluchník 1972 Kozmice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00579 Květuše Vojnarová 1952 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00580 Daniel Procházka 1973 Rohov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00581 Michal Zahel 1990 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00582 Petr Waloszek 1962 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00583 Horymír Hruška 1958 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00584 Marie Kubalíková 1965 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00585 Libuše Melčáková 1964 Bruntál 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00586 Jana Dümlerová 1980 Sulice 60 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 75 000,00
3/00587 Alexandr Friedel 1982 Nošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00588 Lucjan Raszka 1978 Nýdek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/00589 Jiří Mašek 1984 Velké Heraltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00590 Marcel Buchta 1956 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00591 Lenka Hauerlandová 1976 Fulnek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00592 Xenie Lhotská 1977 Radkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00593 Vít Košťál 1975 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
3/00594 Antonín Neškera 1972 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00595 Bohumír Křenek 1961 Vražné 85 387,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 107 887,00
3/00596 Růžena Pískalová 1967 Vřesina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00597 Alena Volná 1963 Trojanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00598 Tomáš Rymel 1975 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00599 Rita Vinčková 1955 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00600 Oldřich Machala 1961 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00601 Pavlos Fotopulos 1962 Stonava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00602 Růžena Gavelčíková 1952 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00603 Dominik Faldyna 1991 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00604 Štěpán Rucki 1962 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00605 Miroslav Chuděj 1967 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00606 Kamil Doleží 1987 Hněvošice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00607 Marie Stavinohová 1950 Březová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00608 Miloslav Postředník 1952 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00609 Blanka Kuchtíčková 1971 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00610 Martina Hiltavská 1986 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00611 Josef Mervart 1956 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00612 Jaromír Dluhoš 1961 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00613 Zdeněk Stuchlík 1950 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00614 Petr Krkoška 1977 Kozlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00615 Jan Hučín 1962 Stará Ves 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00616 Tomáš Halfar 1969 Strahovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00617 Kateřina Stromská 1987 Litultovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00618 Miroslava Jařabáčová 1966 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00619 Michal Begovský 1986 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00620 Radmila Wajdová 1968 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00621 Radek Capanda 1982 Háj ve Slezsku 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00622 Jindřich Ambrož 1960 Luboměř 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00623 Marie Holinková 1985 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00624 Josef Cigán 1957 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00626 Halina Petreková 1966 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00627 Lumír Hrubý 1972 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00628 Karel Pitař 1961 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00629 Dušan ŽŮREK 1959 Velké Heraltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00630 Věra Lančová 1938 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00631 Lenka Světlíková 1984 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00632 Herbert Miech 1938 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00633 Martina Vaclachová 1978 Hošťálkovy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00634 Zbyněk Vašinka 1978 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00635 Jana Lomnančiková 1964 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00636 Sandra Kovarová 1995 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00637 Tomáš Sobaniec 1977 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00638 Soňa Puczoková 1973 Mosty u Jablunkova 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/00639 David Zmatek 1992 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00641 Jan Kalaš 1981 Staré Město 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00642 Roman Búda 1977 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00643 Daniela Paskerová 1963 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00644 Stanislav Dobiáš 1965 Příbor 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00645 Josef Moravec 1945 Horní Tošanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00646 Antonín Kučera 1988 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00647 Jiří Těžký 1983 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00648 Eva Ulčáková 1964 Studénka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00649 Dagmar Gomolová 1966 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00650 Kamil Mainuš 1974 Branka u Opavy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00651 David Mucha 1989 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00653 Erich Chlebiš 1957 Šilheřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00654 Jaroslav Sýkora 1972 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00655 Jana Hofrichterová 1963 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00656 Jiřina Brussová 1958 Slavkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00657 Radka Stolarčíková 1990 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00658 Ludmila Volková 1954 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00659 Václav Kolovrat 1980 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00660 Karel Mastík 1961 Darkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00661 Lenka Zámečníková 1965 Bohumín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00662 Renata Ferenzová 1942 Kravaře 75 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 95 000,00
3/00663 Petr Hrabal 1974 Velká Štáhle 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00664 Jiří Vinárek 1977 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00665 Karel Brenkus 1949 Moravskoslezský Kočov 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00666 Pavel Wolski 1975 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00667 Jiří Valový 1944 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00668 Iva Ševčíková 1963 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00669 Jiří Kameníček 1971 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00670 Emil Mojdl 1959 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00671 Jeanetta Machová 1968 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00672 Roman Bartoněk 1980 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00673 Stanislav Weissmann 1971 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00674 Vlasta Plačková 1968 Jakubčovice nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00675 Marek Čujek 1976 Hať 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00676 Lukáš Fojtík 1979 Frýdek-Místek 89 832,00 7 500,00 7 500,00 0,00 104 832,00
3/00677 Tomáš Reinhardt 1981 Banska Bystrica 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00678 Pavel Opálka 1968 Znojmo 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00679 Marie Przeczková 1987 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00680 Kateřina Klapcová 1992 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00681 Vítězslav Smolík 1974 Jindřichov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/00682 Kazimierz Szczotka 1947 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00683 Daniel Švik 1971 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00684 Sabina Burešová 1980 Štítina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00685 Roman Musial 1966 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00686 Vítězslav Sonnek 1967 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00687 David Camfrla 1990 Lhotka u Litultovic 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00688 Stanislav Vrtiška 1980 Mukařov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00689 Miroslav Trulík 1960 Šilheřovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00690 Halina Juraszová 1954 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00691 Tomáš Zabystrzan 1968 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00692 Danuta Siderková 1956 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00693 Lucie Korschinská 1991 Heřmanice u Oder 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00694 Lumír Dostál 1954 Rohov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00695 Karel Poncza 1967 Horní Suchá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00696 Lukáš Vojkůvka 1987 Luboměř 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/00697 Rostislav Klein 1973 Jezdkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00698 Halina Studničková 1961 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00699 Petr Haferník 1978 Staré Těchanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00700 Stanislav Šnajdr 1963 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00701 Marta Cholevová 1960 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00702 Marek Paleta 1973 Holasovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00703 Monika Jalůvková 1968 Příbor 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 117 000,00
3/00704 Jana Heisigová 1961 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00705 Jan Matyáš 1978 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00706 Jana Fucimanová 1952 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00707 Ludmila Schmiedová 1949 Pustějov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00708 Miroslav Folta 1980 Jistebník 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00709 Radim Kuča 1964 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00710 Ivo Neborák 1954 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00711 Vlasta Hýžová 1960 Kopřivnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00712 Petr Mladěnka 1966 Tichá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00713 Elena Mrázová 1944 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00714 Martina Trinčková 1973 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00715 Ctibor Kyjonka 1971 Karviná 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/00716 Lukáš Moravec 1983 Stěbořice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00717 Anna Šustrová 1955 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00718 Ján Varga 1979 Bartošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00719 Marcela Poláchová 1965 Trojanovice 92 449,00 7 500,00 7 500,00 0,00 107 449,00
3/00720 Robin Sasýn 1987 Lhotka 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00721 Eva Konštacká 1978 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00722 Marian Šušolík 1973 Rohov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00723 Petra Bocková 1973 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00724 Jan Kubik 1970 Návsí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00725 Vladimír Kirschner 1973 Jezdkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00726 Bohumil Trombík 1961 Píšť 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00727 Šárka Jarošová 1970 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00728 Dáša Kötelešová 1959 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00729 Anna Milatová 1954 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00730 Pavel Schvenk 1966 Václavov u Bruntálu 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00731 Karin Tomášová 1971 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00732 Eva Vaňková 1984 Kyjovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 117 000,00
3/00733 Alois Babica 1965 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00734 Miroslav Majcher 1943 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00735 Svatopluk Pešat 1948 Paskov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00736 Jan Peterek 1986 Havířov 60 000,00 7 500,00 6 250,00 6 250,00 80 000,00
3/00737 Vlasta Kalužíková 1952 Karlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00738 Danuše Bystroňová 1946 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/00739 Jaromír Střižík 1951 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00740 Anna Dolejská 1948 Písek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00741 Vladimír Chyla 1968 Albrechtičky 82 500,00 7 500,00 7 500,00 0,00 97 500,00
3/00742 Robert Lajczyk 1941 Bílčice 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00743 Richard Kusák 1988 Metylovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00744 Richard Hric 1979 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00745 Jaroslav Zaremba 1960 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00746 Věra Fojtíková 1962 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00747 Eva Linková 1954 Vrbno pod Pradědem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/00748 Andrea Buchová 1973 Nýdek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 117 500,00
3/00749 Petr Hadida 1960 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00750 Jarmila Fořtová 1953 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00751 Tomáš Adamec 1979 Tichá 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00752 Lubomír Václavínek 1949 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00753 Jakub Beier 1991 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00754 Lukáš Zielina 1985 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00755 Adéla Glonková 1985 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00756 Eva Mohlerová 1968 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/00757 Jaromír Turoň 1953 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00758 Tomáš Lysek 1974 Bukovec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00759 Jan Klus 1964 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00760 Marian Závodný 1981 Ostravice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00761 Ivo Černý 1972 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00762 Lenka Trombíková 1979 Písek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00763 Pavel Skrbel 1951 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00764 Martin Janalík 1973 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00765 Jarmila Försterová 1956 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00766 Jaromír Adamčík 1960 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/00768 Lubomír Bonček 1978 Příbor 81 017,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 103 017,00
3/00769 Kamila Badurová 1973 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00770 Lubomír Mutina 1978 Hladké Životice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00771 Helena Lomozníková 1951 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00772 Helena Dembková 1958 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00773 Irena Musilová 1959 Hostašovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00774 Jiří Fojtík 1979 Kozmice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00775 Jaromír Kožušník 1961 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00776 Martin Schenk 1971 Fulnek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00777 Miroslav Indrák 1964 Hostašovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00778 Ivana Říčná 1977 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00779 Věra Bartoňová 1963 Smilovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00780 Václav Papák 1982 Bernartice nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00781 Ilona Fialová 1965 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/00782 Jan Žvak 1993 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00783 Pavel Kopa 1970 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00784 Josef Švacha 1956 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00785 Patrik Mazur 1987 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00786 Milan Peterek 1970 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00788 Lukáš Fedor 1984 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00790 Alexander König Zachary 1992 Pržno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00791 Tomáš Marcol 1963 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00792 Helena Paukertová 1958 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00793 Jan Vycudilik 1976 Salem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00794 Eugen Horák 1953 Hodslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00795 Petr Ircing 1977 Kozmice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00796 Petra Smoleňová 1977 Bílovec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00797 Petr Daron 1966 Libhošť 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00798 Alexandra Střelcová 1975 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00799 Edita Sikorová 1973 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00801 Milan Žemlička 1979 Stonava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00802 Aleš Mach 1960 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00803 Martin Byrtus 1976 Praha 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00804 Simona Kulhánková 1980 Horní Domaslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00805 Karolína Kotalová 1999 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00806 Gabriela Ambrůzová 1978 Neplachovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00807 Petr Badaj 1978 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00809 Eva Kubíková 1983 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00810 Marek Šafarčík 1975 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00811 Jaroslav Omámik 1988 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00812 Karla Vontrobová 1957 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00813 Tomáš Hruška 1988 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00814 Renata Dlouhá 1968 Ostrava 82 500,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 107 500,00
3/00815 Lukáš Havíř 1985 Řepiště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00816 Terezie Kantorová 1970 Dolní Lutyně 90 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 112 500,00
3/00817 Milan Cihlář 1951 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00818 Stanislav Havrlant 1963 Kyjovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 142 000,00
3/00819 Josef Lodziana 1957 Ropice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00820 Anna Čmielová 1957 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00821 Rostislav Toman 1977 Veřovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 118 000,00
3/00822 Daniel Kuliha 1977 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00823 Petr Matějček 1997 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00824 František Dani 1951 Světlá Hora 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00826 Petr Klais 1964 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00827 Lucie Vandriáková 1971 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00828 Pavel Vidura 1977 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00829 Roman Byrtus 1969 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00830 Jan Bilík 1989 Suchdol nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00831 Karin Lattonová 1974 Oldřišov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00832 Danuše Bartková 1954 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00833 Klára Kocurová 1996 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00834 Jarmila Lyčková 1952 Vratimov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00835 Roman Kratochvíl 1954 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00836 Alfred Steschner 1954 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00837 Stanislav Szturc 1956 Nýdek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/00838 Hana Pokorná Churavá 1975 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00839 Martin Franek 1980 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00840 Jana Kozielová 1947 Horní Suchá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00841 Tomáš Herián 1978 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00842 Dušan Rýdel 1968 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00843 Igor Foniok 1962 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00844 Magdaléna Ratajová 1952 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00845 Stanislav Fiala 1974 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00846 Danuše Kročová 1949 Hukvaldy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00847 Věra Kudeljnjaková 1962 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00848 Petra Toszková 1982 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00849 Petra Čáňová 1966 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00850 Petr Uherek 1962 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00851 Naděžda Klimentová 1957 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/00852 Petr Lukaštík 1958 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00853 Ladislav Daniš 1962 Služovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00854 Gerlinde Kocychová 1943 Řeka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00855 Gabriela Václavíková 1979 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00856 Dagmar Babilonová 1986 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00857 Václav Sládek 1964 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00858 Jana Nadažyová 1953 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00859 Aleš Šamánek 1972 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00860 František Blaha 1931 Moravskoslezský Kočov 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/00861 Pavel Volný 1967 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00862 Jiří Pastrňák 1978 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00863 Naděžda Janová Silliková 1963 Životice u Nového Jičína 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00864 Růžena Mičková 1950 Životice u Nového Jičína 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00865 Roman Doleček 1969 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00866 Soňa Reková 1951 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00867 Bohumír Bednář 1982 Metylovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00868 Pavel Bartosz 1982 Písek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00869 Karel Walach 1968 Komorní Lhotka 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00870 Mária Kozáková 1962 Svatoňovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00871 Marie Piecková 1951 Hrabyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00872 Vladana Ježíšková 1976 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00873 Radek Běhal 1970 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00874 Vladimír Němec 1954 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00875 Karel Marosz 1945 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00876 Pavel Kubina 1958 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00877 Radek Zeman 1989 Kopřivnice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00878 Veronika Panáčková 1983 Větřkovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00879 Iveta Hlawiczková 1968 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00881 Jan Vdovičík 1955 Zbyslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00882 Irena Knoppová 1972 Píšť 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00883 Zdeněk Hanák 1962 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00884 Jana Babtie 1975 Komorní Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00885 Martina Kubalová 1971 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00886 Jaroslav Linkov 1981 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00887 Iveta Batfalská 1969 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00888 Jiří Krajča 1955 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00889 Zdeněk Glos 1963 Rychvald 93 750,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 123 750,00
3/00890 Radim Pálka 1963 Kaňovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00891 Ludmila Žurovcová 1955 Vojkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00892 Pavel Demel 1950 Košařiska 96 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 111 000,00
3/00893 Anna Hrabalová 1950 Velká Štáhle 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00894 Jakub Sekera 1983 Ostrava 67 500,00 7 500,00 6 429,00 8 571,00 90 000,00
3/00895 Martin Vilášek 1978 Darkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00896 Petr Vanduch 1968 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00897 Darja Novotná 1963 Lánov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00898 Michal Mikulok 1978 Třinec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00899 Marek Dýčka 1974 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00900 Miloslav Harazim 1962 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00901 Tomáš Nováček 1965 Paskov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00902 Marie Bolacká 1965 Hněvošice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00903 Tomáš Miech 1973 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00904 Magdalena Mochová 1938 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00905 Marek Dittrich 1990 Paskov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00906 Lukáš Rozehnal 1979 Stará Ves nad Ondřejnicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00907 Anna Araitzidisová 1980 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00908 Marek Halfar 1991 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00909 Monika Kukelková 1972 Štítina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00910 Karel Kajzar 1961 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00911 David Mušík 1979 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00912 Gabriela Forrová 1983 Olbramice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00914 Hubert Janík 1954 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00915 Marie Šumská 1954 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00916 Renáta Gančarčíková 1970 Sibřina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00917 Emanuel Kretek 1949 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00918 Lukáš Halaj 1992 Bohumín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/00919 Jarmila Kostelníková 1960 Fryčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00920 Naděžda Boorová 1966 Závišice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00921 Kateřina Seifriedová 1986 Moravskoslezský Kočov 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/00922 David Kaňa 1996 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00923 Tomáš Jiřík 1977 Vratimov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00924 Jiří Satke 1958 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00925 Josef Staníček 1972 Dětmarovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/00927 Gabriela Potížová 1987 Štáblovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00928 Andrzej Sabela 1977 Komorní Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00929 Stanislav Vašíček 1953 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00930 Věra Kubesová 1977 Štítina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00931 Miroslava Kopková 1953 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00932 Radim Lata 1985 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00933 Antonín Kovol 1959 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00934 Jaroslava Blahutová 1968 Lichnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00935 Ivan Rus 1966 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00936 Pavel Prauzek 1975 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00937 Viktorie Königová 1957 Chlebičov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00938 Alois Szkandera 1939 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00939 Daniel Kriegel 1973 Karviná – Ráj 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/00940 Václav Štolba 1971 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00941 Jozef Vojtek 1965 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00942 Josef Lukašík 1947 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00943 Antonie Trávníková 1957 Hladké Životice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00944 Pavel Lekki 1969 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00945 Roman Vaněk 1969 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00946 Petr Řezáč 1963 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00947 Petr Slováček 1974 Dobrá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00948 David Hlaváček 1975 Úvalno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00949 Pavel Kylnar 1979 Albrechtičky 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00950 Petr Mácha 1969 Janovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00951 Rudolf Jakl 1958 Komorní Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00952 Pavel Pyszko 1957 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00953 Miluše Dubská 1969 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00954 Martin Milata 1970 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00955 Petr Kostelník 1979 Frenštát pod Radhoštěm 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/00956 Veronika Halfarová 1990 Raduň 93 750,00 7 500,00 7 500,00 0,00 108 750,00
3/00957 Vladimír Kusý 1961 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/00959 Oldřich Dostál 1964 Břidličná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00960 Jiří Farkaš 1960 Slavkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00961 Hana Malcharová 1998 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00962 Karel Perutka 1953 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00963 Jiří Palyza 1969 Litultovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00964 Jakub Köhler 1990 Rýmařov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00965 Libor Dresler 1971 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00966 Petr Weissgärber 1983 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00967 Jiří Šubert 1962 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00968 Iveta Bálková 1968 Háj ve Slezsku 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00969 Ivana Dohnalíková 1968 Studénka 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/00970 Kamil Hóta 1965 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00971 Pavlína Mazalová 1979 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/00972 Iva Martiníková 1980 Velká Polom 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00973 Veronika Chromková 1980 Bruntál 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00974 Milan Fegler 1960 Heřmanice u Oder 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/00975 Jiří Röschl 1986 Sedliště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00976 Božena Czudková 1977 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/00977 Verner Tvrdý 1964 Darkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00978 Jan Keller 1985 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00979 Milan Nedvídek 1959 Hlubočec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00980 Josef Šefránek 1955 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00981 Mária Hanusková 1948 Petrovice u Karviné 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00982 Ivo Pekárek 1967 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/00983 Josef Grochovský 1957 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00984 Lubomír Vrábel 1965 Zátor 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00985 Pavel Netolička 1993 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00986 Alice Bednárková 1954 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/00987 Augustin Kozelský 1955 Bravantice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00988 Václav Pavlík 1947 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/00989 Aleš Pustka 1971 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00990 Adéla Gottwaldová 1987 Chotěbuz 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00991 Jiřina Juřenová 1962 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/00992 Jiří Cibulka 1992 Rohov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00993 Zdeněk Mede 1967 Příbor 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/00995 Martin Betteš 1981 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00996 Pavla Janíková 1974 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/00997 Kateřina Gülerová 1976 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/00998 Jana Hendrychová 1960 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/00999 Šárka Němcová 1956 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01000 Milan Walek 1970 Chotěbuz 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01001 Helena Měchurová 1990 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01002 Helena Galčanová 1958 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01003 Antonín Fantal 1964 Dětřichov nad Bystřicí 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01004 Petr Waligóra 1957 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01005 Marcela Mieszczaková 1982 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01006 Viktor Mrózek 1942 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01007 Tomáš Stoček 1983 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01008 Petr Kašný 1990 Sudice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01009 Josef Velička 1961 Metylovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01010 Ywetta Rudzká 1968 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01011 Karel Pinkas 1984 Žabeň 100 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 130 000,00
3/01012 Vratislav Lisník 1961 Dobratice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01013 Marie Siegelová 1952 Malá Morávka 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01014 Zdeněk Svrčina 1957 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
3/01015 Sylva Kučeráková 1974 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01016 Tomáš Machačný 1982 Nýdek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 117 500,00
3/01017 Monika Schrammová 1976 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01018 Silvestr Švrčina 1949 Dobratice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01019 Tomáš Ključik 1980 Bohumín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01020 Anna Volfová 1950 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01021 Lenka Urbanová 1965 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01022 Božena Eliášová 1953 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01023 Bedřiška Ježowiczová 1962 Mosty u Jablunkova 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01024 Svatava Volkmerová 1964 Horní Lhota 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01025 Ludmila Jakubíčková 1936 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01026 Antonín Zimmer 1975 Heřmanice u Oder 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01027 Gabriela Kuligová 1978 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01028 Eva Kadulová 1964 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/01029 Tomáš Žurovec 1962 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01030 Drahomíra Jahřabáčová 1953 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/01031 Michael Gargoš 1975 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01032 Václav Caletka 1952 Andělská Hora 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/01033 Milan Kulla 1964 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01034 Dagmar Sedláková 1970 Rudná pod Pradědem 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/01035 Karel Rychtár 1984 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01036 Pavlína Prokopová 1966 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01037 Vladimír Stroganov 1946 Sedlnice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01038 Karel Ohera 1949 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01039 Taťána Babiarová 1976 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01040 Alžběta Švecová 1947 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01041 Vlasta Polachová 1947 Libhošť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01042 Jana Beňová 1979 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01043 Margita Kocianová 1960 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01044 Alena Černá 1951 Životice u Nového Jičína 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01045 Vlastimil Blažek 1959 Metylovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01046 Zdeněk Rosner 1960 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01047 Barbora Bitalová 1977 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01048 Jakub Frenzel 1987 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01049 Jiří Stýskal 1974 Krásná 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01050 Kamil Pavelek 1970 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01051 Eva Fusiková 1936 Vendryně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01052 Věra Bialková 1962 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01053 Hana Stanovská 1952 Těškovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01054 Lukáš Šoltys 1985 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01055 Věra Foltýnová 1951 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01056 Libuše Vicherková 1956 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/01057 Jitka Čišecká 1970 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01058 Jana Balazyová 1974 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01059 Václav Kůdela 1951 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01060 Bohumila Trčková 1944 Bordovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01061 Lenka Mušálková 1972 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01062 Věra Rutová 1957 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01063 Anna Dostálová 1943 Leskovec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01064 Jiřina Kunzová 1969 Nýdek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 117 500,00
3/01065 Pavel Konečný 1956 Starý Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01066 Kristina Kostková 1957 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01068 Jan Papež 1955 Oldřišov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01069 Dana Bezděková 1958 Ženklava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01070 Pavla Keralová 1981 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01071 Slavomír Láznička 1984 Všenory 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01072 Marie Matulová 1987 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01073 Vladimír Poštulka 1966 Kozmice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01074 Simona Rykalová 1974 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01075 Milan Kocián 1948 Tichá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01076 Radomír Tesař 1975 Markvartovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01077 Lenka Suszková 1994 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01078 Vladislav Wróbel 1963 Křišťanovice 120 000,00 0,00 7 500,00 7 500,00 135 000,00
3/01079 Jana Stříbná 1960 Hněvošice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01080 Petr Komár 1965 Mokré Lazce 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01081 Anna Martynková 1961 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/01082 Jaromír Bilík 1969 Kyjovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 142 000,00
3/01083 Jaromíra Kvitová 1953 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01084 Marek Korpas 1978 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01085 Alena Kerberová 1954 Petrovice u Karviné 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01086 Danuše Franková 1956 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01087 Miroslav Šrubař 1962 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01088 Magdaléna Jónová 1972 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01089 Ján Haladej 1944 Ropice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01090 Lenka Vinklárková 1984 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01091 Petr Krakowka 1963 Šilheřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01092 Dagmar Novosadová 1970 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01093 Svatopluk Jež 1973 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01094 Pavel Jež 1964 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01095 Pavel Dluhoš 1967 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01096 Tomáš Vaněk 1978 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01097 Jiřina Prášilíková 1968 Oldřišov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01098 Martin Hajzer 1977 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01099 David Polášek 1978 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01100 Lubomír Slovík 1954 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01101 Jaroslava Dostálová 1952 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01102 Mohamed Hedi Braham Bouchnak 1982 Bartošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01103 Jarmila Říčná 1964 Branka u Opavy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01104 Martina Kavanová 1977 Březová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01105 Ján Ončo 1943 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/01106 Martin Šťastný 1976 Horní Město 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01107 Ludmila Cedidlová 1952 Albrechtičky 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01108 Tereza Horáková 1983 Otice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01109 Tomáš Zrostlík 1976 Dolní Lutyně 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01110 Beata Labajová 1979 Milíkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01111 Andrea Poláčková 1972 Jeseník nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01112 Monika Brožková 1984 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01113 Lukáš Czolko 1993 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01114 Miroslav Kubánek 1955 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01115 Elena Kuflová 1974 Dolní Lhota 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01116 Václav Brož 1977 Ostrava 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01117 Lenka Konupčíková 1980 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01118 Marie Struśová 1953 Horní Suchá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01119 Štefan Bodeček 1957 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01120 Ladislav Nechvapil 1987 Horní Město 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01121 Antonín Jelen 1948 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01122 Jana Valouchová 1962 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01123 Petr Foltýn 1973 Bohumín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01124 Aneta Lacinová 1990 Palkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01125 Jan Mička 1957 Hlavnice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01126 Radim Kožaný 1972 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01127 Aleš Bendík 1971 Jindřichov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01128 Josef Műnster 1954 Jistebník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01129 Tomáš Pormann 1970 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01130 Josef Křesťan 1963 Branka u Opavy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01131 Drahomíra Stefanová 1955 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01132 Marek Vontroba 1985 Horní Lomná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01133 Marie Konečná 1953 Hukvaldy 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01134 Jana Buchwaldková 1962 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01135 Vlastimil Goryl 1972 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01136 Jan Zifčák 1965 Břidličná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01137 Petr Adamus 1950 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01138 Iveta Schwarzerová 1967 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01139 Evžen Otto 1955 Klimkovice 68 355,00 7 500,00 5 095,00 10 190,00 91 140,00
3/01140 Daniel Ručka 1968 Hnojník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01141 Jiří Branny 1959 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01142 Jan Klus 1968 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01143 Daria Gebauerová 1969 Bohumín 90 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 112 500,00
3/01144 Ivana Čížková 1972 Dobrá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01145 Václav Košák 1974 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01146 Jitka Blahutová 1947 Baška 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01147 Josef Svoboda 1953 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01148 Simona Gorošová 1991 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01149 DALIBOR KŘEMPEK 1958 Slavkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01150 Jiří Paseka 1978 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01151 Jiří Suchánek 1976 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01152 Tomáš Papala 1972 Lučina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01153 Libuše Kotásková 1968 Ludgeřovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01154 Jiří Krpec 1960 Kozlovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01155 Alena Běčáková 1958 Čeladná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01156 Alena Janíková 1982 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01157 Vladislav Turoň 1967 Nýdek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/01158 Radmila Pánková 1965 Pražmo 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01159 Jaroslav Zajíc 1957 Žabeň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01160 Marcela Šrámková 1967 Stará Ves nad Ondřejnicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01161 Margita Hricová 1941 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/01162 Marián Poledník 1969 Markvartovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01163 Eva Gogolová 1949 Chotěbuz 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01164 Monika Návratová 1977 Velké Heraltice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01165 Marián Vnučko 1957 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01166 Karel Nykel 1969 Slatina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01168 Jana Herzogová 1979 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01169 René Bazala 1968 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01170 Marta Pavelcová 1955 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01171 Jaroslav Novák 1947 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01172 Jozef Karásek 1961 Budišov nad Budišovkou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01173 Jindřich Hublík 1961 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01174 Jaroslav Vandas 1979 Dětřichov nad Bystřicí 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01175 Daniel Roman 1985 Dolní Domaslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01176 Jana Špoková 1974 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01177 Hana Borová 1965 Václavovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01178 Josef David 1957 Starý Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01179 Markéta Kozlovská 1976 Kozmice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01180 Jiří Placzek 1965 Písek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01181 Tomáš Baier 1974 Litultovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01182 Iva TOMIGOVÁ 1964 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/01183 Jan Wanke 1988 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01184 Jiří Čermín 1956 Štítina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01185 Petr Žáček 1979 Kozlovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01186 Radim Budáč 1971 Holasovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01187 Zdeněk Šindlář 1957 Štítina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01188 Roman Šrubař 1973 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01189 Robert Stwiertnia 1981 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01190 Renata Hanzelková 1978 Bartošovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01191 Miloš Pavelek 1963 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01192 Karel Váňa 1961 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01194 Zdeněk Suchánek 1963 Ostravice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01195 Jana Krůlová 1971 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01196 Zdeněk Opěla 1964 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01197 Olga Kocierzová 1977 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01198 Karin Antonínová 1970 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01199 Alice Lýková 1982 Velká Polom 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01200 Yvona Ševčíková 1957 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01201 Libuše Köhlerová 1967 Suchdol nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01202 Petr Weczerek 1964 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01203 Josef Huczala 1961 Ropice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01204 Roman Ostárek 1982 Háj ve Slezsku 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01205 Pavel Tesař 1970 Hrabyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01206 Kamil Olszar 1979 Nýdek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/01207 Jaroslav Římský 1944 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01208 Alan Balcarek 1982 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01209 Aloisie Lichotová 1949 Velká Polom 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01210 Tomáš Krištof 1992 Závada 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01211 Vladislav Bejoch 1943 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01212 Jiří Král 1990 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01213 Luboš Hepnar 1963 Moravskoslezský Kočov 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01214 Pavol Luther 1955 Krásná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01215 Michal Pyszko 1985 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01216 Ivona Veselá 1966 Ostrava 90 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 115 000,00
3/01217 Petra Koloušková 1976 Žabeň 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01218 Ingeborg Sczedroňová 1940 Baška 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01220 Vladislav Kufa 1978 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01221 Bohumil Lapka 1949 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01222 Vladimíra Hoňková 1961 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01223 Ervin Němec 1961 Rohov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01224 Šárka Kokešová 1968 Bohuslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01225 Marek Kurnik 1993 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01226 Eva Bordovská 1978 Fryčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01227 Petr Feber 1969 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01228 Martin Kolárik 1973 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01229 Dušan Míček 1956 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01230 Lenka Kosiecová 1967 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01231 Pavel Kubesa 1988 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01233 Radim Rakovski 1973 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01234 Věra Kolečkářová 1959 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01235 Jiří Lasák 1957 Markvartovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01236 Vratislav Závada 1984 Starý Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01237 Zdeněk Przybyla 1958 Olomouc 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/01238 Oldřich Guňka 1946 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01239 Jan Konya 1973 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01240 Jürgen Bartoš 1969 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01241 Ivan Bezruč 1964 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01242 Josef Haluza 1967 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01243 Ludmila Kalužíková 1947 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01244 Renata Polomská Bajtková 1986 Darkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01245 Libor Ostruszka 1973 Třinec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01246 Rostislav Čajánek 1973 Sviadnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01247 Radmila Panáčková 1955 Vřesina 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01248 Pavel Míča 1976 Jistebník 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01249 Petr Hrubý 1982 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01250 David Kocourek 1976 Tichá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01251 Daniela Prosková 1957 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01252 Henryk Konderla 1969 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01253 Štěpán Tvrdý 1952 Dobratice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01254 Vladislav Veselka 1962 Bordovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01255 Kateřina Veselá 1992 Dolní Domaslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01256 Petr Palkovský 1961 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01257 Pavel Stieber 1953 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01258 Lýdie Maňásková 1965 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01259 Eduard Říčný 1961 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01260 Marian Kohut 1976 Mosty u Jablunkova 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01261 Miroslav Čuboň 1964 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01263 Tomáš Zgažar 1977 Spálov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01264 Lukáš Ježo 1990 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01265 Kateřina Čaganová 1977 Ostravice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01266 Pavel Kelar 1968 Starý Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01267 Monika Czempielová 1972 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01268 Bohuslav Šajdek 1940 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01269 Jiřina Kubalová 1978 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01270 Tomáš Vančura 1980 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01271 Bohumír Wrubel 1948 Sedliště 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01272 Tomáš Zeman 1975 Stará Ves nad Ondřejnicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01273 Daniel Dominik 1955 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01274 Edvard Sznapka 1961 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01275 Karel Baran 1961 Vratimov 90 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 110 000,00
3/01276 Vladimír Balhar 1953 Bílovec 89 250,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 109 250,00
3/01277 Jan Bezecný 1943 Dobrá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01278 Tomáš Poláček 1961 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
3/01279 Jindřiška Hájková 1959 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01280 Ivo Dumbrovský 1976 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01281 Nikola Řeháčková 1992 Bratříkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01282 Miloš Míček 1953 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01283 Jana Waclavková 1972 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01285 Lukáš Brabec 1980 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01286 Rudolf Bartas 1964 Mošnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01287 Michal Weissmann 1988 Pazderna 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01288 Petra Hochmanová 1986 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01289 Gertruda Kichnerová 1951 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01290 Lenka Palová 1974 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01291 Denis Bačík 1982 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01292 Rozálie Zlámalová 1980 Budišov nad Budišovkou 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01293 Petra Keclíková 1977 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01294 Pavla Bogarová 1963 Vyšní Lhoty 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01295 Kamila Baková 1973 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01296 Jiří Grozert 1953 Dolní Domaslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01297 Vladan Tisovský 1971 Bílovec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01298 Jiří Kovářík 1962 Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01299 Jan Lakomý 1952 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01300 Ludmila Michnová 1949 Kunčice pod Ondřejníkem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01301 Jitka Kaletusová 1986 Hukvaldy 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01302 Josef Paláček 1953 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01303 Jan Lipowczan 1953 Smilovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01304 Olga Housovská 1973 Jakartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01305 Stanislav Procházka 1954 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01306 Karel Šigut 1986 Studénka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01307 Rudolf Žemba 1963 Darkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01308 Bronislav Dudek 1946 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01310 Markéta Juchelková 1985 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01311 Jaroslav Olszar 1967 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01312 Božena Kawuloková 1957 Dolní Lomná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01313 Roman Heczko 1963 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01314 Jaroslav Kutáč 1944 Kateřinice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01315 Petr Hnát 1962 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01316 Petr Krajč 1978 Horní Suchá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01317 Radim Oberherr 1978 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01318 Martin Babinský 1978 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01319 Lenka Jarošová 1960 Vřesina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01320 Alena Ďuriková 1973 Oborná 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01321 Marie Dvořáková 1940 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01322 Jana Lipusová 1953 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01323 Rostislav Nechanický 1974 Březová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01324 Jaroslav Vícha 1942 Hradec nad Moravicí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01325 Jan Raida 1966 Stěbořice 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/01326 Lukáš Vodák 1984 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01327 Jaroslav Kudělka 1957 Hodslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01328 Marie Herichová 1970 Oldřišov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01329 Jan Týn 1947 Hladké Životice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01331 Pavel Jedlička 1968 Bítov 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/01332 Renáta Gelnarová 1968 Olbramice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01333 Radim Červenka 1984 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01334 Rudolf Bilko 1943 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01335 Pavel Harnol 1964 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01336 Jarmila Vymazalová 1959 Staré Město 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01337 Felix Wojtyna 1968 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01338 Petr Kulich 1971 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01339 Josef Hanzelka 1958 Úvalno 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01340 Zdeněk Klímek 1980 Olomouc 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01341 Zdeněk Divácký 1952 Vyšní Lhoty 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01342 Vlastimil Barabáš 1950 Budišovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 000,00 137 000,00
3/01343 Tadeáš Szmeja 1956 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01344 Jiří Jahn 1968 Březová 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/01345 Jiří Šanda 1952 Staré Město 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01346 Jaroslav Víta 1949 Zátor 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01347 Lumír Bieroš 1951 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01348 Eva Mazancová 1951 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01349 Andrea Silvestrová 1974 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01350 Stanislav Krůpa 1977 Mořkov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01351 Josef Balarin 1950 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01352 Pavlína Malohlavová 1967 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01353 Marta Trlicová 1989 Litultovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01354 Renata Michaličková 1983 Praha 7 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/01355 René Ďurica 1972 Suchdol nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01356 Filip Tomášek 1990 Bravantice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01357 Renáta Konderlová 1980 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01358 Karel Minarčík 1982 Jeseník nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01359 Igor Zorn 1971 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01360 Josef Jarco 1962 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01361 Karina Majerová 1980 Soběšovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01362 Veronika Uhlářová 1983 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01363 Vladimír Vodrážka 1949 Světlá Hora 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01364 Pavel Günther 1961 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01365 Antonín Kačmarčík 1966 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01366 Vladimír Šeděnka 1951 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01367 Eliška Velčovská 1976 Kozlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01368 Monika Kanalošová 1977 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/01369 Naděžda Pituchová 1959 Studénka 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01370 Jiří Hanousek 1951 Mezina 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01371 Helena Štefková 1949 Dětmarovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01372 Rostislav Machander 1983 Dobratice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01373 Blanka Bejochová 1981 Stará Ves nad Ondřejnicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01374 Zdeněk Blaheta 1976 Větřkovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01375 Miroslav Ivánek 1954 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01376 Irena Lorensová 1944 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/01377 Hana Kaspřáková 1967 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01378 Michal Kubica 1987 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01379 Silvie Žídková 1980 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01380 Martina Sentenská 1980 Kravaře 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01381 Jiří Chudik 1964 Radkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01382 Patrik Horný 1976 Zátor 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01383 Monika Baránková 1973 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01384 Zdeněk Šajtar 1938 Albrechtičky 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01385 Tomáš Pospěch 1971 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01386 Karin Thomisová 1959 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01387 Jarmila Štěrbová 1954 Opava 90 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 110 000,00
3/01388 Lukáš Zajíc 1987 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01389 Josef Martínek 1950 Rýmařov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01390 Petr Sadovský 1964 Popovice 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01391 Petr Bambas 1947 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01392 Emilie Ševčíková 1953 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01393 Jiřina Borská 1963 Olbramice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01394 Jaroslav Bolík 1988 Holasovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01395 Jitka Zabloudilová 1962 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01396 Jiří Littner 1950 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01397 Jan Barnáš 1953 Trojanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01398 Lukáš Duda 1982 Střítež 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01399 Jiří Barabáš 1987 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01400 Jaroslav Brudny 1955 Nýdek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/01401 Martina Bendíková 1973 Otice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01402 Jiří Stryja 1964 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01403 Petr Jaššo 1987 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01404 Pavla Boturová 1966 Dětmarovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01405 Věra Holásková 1975 Háj ve Slezsku 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01406 Martin Vlček 1970 Kunín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01407 Miroslav Stříž 1957 Krasov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01408 Michal Smolík 1974 Metylovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01409 Jan Gut 1961 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01410 Svatava Hrčková 1961 Hukvaldy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01411 Jana Zetková 1977 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01412 Ivo Mynář 1954 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/01413 Jaroslav Krutta 1973 Suchdol nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01414 Jan Puchalter 1984 Leskovec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01415 Miroslav Rašo 1970 Staré Heřminovy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01416 Karel Bek 1952 Štáblovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01417 Jana Malíková 1967 Zátor 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01418 Pavel Stoklasa 1983 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01419 Jiří Janeček 1974 Česká Třebová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01420 Petr Kocián 1970 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01421 Vladimír Výmola 1959 Světlá Hora 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01422 Vladislav Kubík 1972 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01423 Jana Rašková 1960 Janovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01424 Ivan Láňo 1958 Vrbno pod Pradědem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
3/01425 Martin Beck 1987 Horní Bludovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
3/01426 Helena Špernolová 1955 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01427 Daniela Klímková 1973 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01428 Anna Farníková 1942 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01429 Milan Staník 1959 Velká Štáhle 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01430 Monika Šuléřová 1972 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01431 Pavlína Červenková 1970 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01432 Anežka Vojáčková 1957 Vřesina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01433 Danuše Krečmerová 1950 Pstruží 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01434 Michaela Tokarčíková 1987 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01435 Pavla Šnajdrová 1971 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01436 Petr Gletník 1976 Oldřišov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01437 David Adamec 1970 Děhylov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01438 Vladimír Najvar 1964 Veřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/01439 Tomáš Musil 1977 Paskov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01440 Adéla Fišerová 1989 Frýdek-Místek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01441 Michael Karásek 1973 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01442 Dušan Cienciala 1962 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01443 Zdeňka Lioliasová 1962 Osoblaha 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01444 Slavomír Pavelek 1965 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01445 Martin Pospěch 1971 Starý Jičín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01446 Jiří Vajda 1978 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01447 Milan Štefánik 1960 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01448 Jiřina Tomášová 1954 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/01449 Martin Tupý 1972 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01450 Klára Trávníčková 1994 Litultovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01451 Lenka Sikorová 1975 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01452 Věra Střílková 1944 Raduň 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01453 Marek Štěrba 1975 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01454 Kamil Liška 1977 Frýdlant nad Ostravicí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01455 Libuše Kociolková 1961 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01456 Irena Kolarčíková 1954 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01457 Alena Gorná 1980 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01458 Milada Nováčková 1950 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01459 Petr Tomaščák 1956 Václavov u Bruntálu 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01460 Ingrida Ďurčíková 1994 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01461 David Přeček 1988 Návsí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01462 Petr Bulawa 1967 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/01463 Marie Handzelová 1959 Petrovice u Karviné 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01464 Vojtěch Štajger 1991 Horní Tošanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01465 Oldřich Hanák 1946 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01466 Tomáš Bőhm 1965 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01467 Sabina Palarčíková 1974 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01468 Daniela Žižková 1964 Lichnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01470 Miloš Socha 1966 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01471 Stanislav Broda 1956 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01472 Taňa Hloušková 1950 Ostrava 104 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 129 000,00
3/01473 Martin Báborský 1976 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/01474 Jaroslav Marek 1956 Suchdol nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01475 Radomír Hudeček 1960 Vojkovice 63 639,00 7 500,00 7 500,00 0,00 78 639,00
3/01476 Antonín Čada 1950 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01477 Antonín Moravec 2000 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01478 Rudolf Glemba 1936 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01479 Kristina Kurková 1957 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01480 Jana Kolarczyková 1961 Studénka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01481 Věra Janštová 1954 Paskov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01482 Monika Hanzelková 1981 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01483 Martin Wolný 1985 Písek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01484 Hugo Lassak 1953 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01485 Václav Střílka 1947 Štítina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01486 Martina Vodičková 1982 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01487 Jaromír Havlásek 1961 Stěbořice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01488 Daniela Kozielová 1977 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01489 Kamila Richterová 1975 Branka u Opavy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01490 Martin Macháč 1976 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01491 Jaroslav Pertlíček 1940 Odry 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01492 Jiří Kučera 1957 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01493 Lenka Vykydalová 1983 Tichá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01494 Miroslava Volná 1955 Fryčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01495 Pavel Fabík 1964 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01496 Kamil Marvan 1978 Holasovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01497 Hana Mrkvová 1971 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01498 Josef Vitásek 1955 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01499 Petr Szotkowski 1979 Mosty u Jablunkova 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01500 Petr Geryk 1971 Životice u Nového Jičína 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01501 Petra Křenková 1983 Radkov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01502 Marie Káčová 1976 Velké Hoštice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01503 Miroslav Ťupa 1964 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01504 Antonín König 1955 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01505 Aneta Čmielová 1993 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/01506 Marcela Grygaříková 1966 Hostašovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01507 Krzysztof Sikora 1981 Nýdek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/01508 Lilia Niemczyková 1946 Komorní Lhotka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01509 Václav Tvrdý 1975 Velká Polom 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01510 Dorota Gawlasová 1964 Orlová 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01511 Jindřiška Blažková 1950 Šenov 90 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 111 000,00
3/01512 Tomáš Věntus 1970 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01513 Karla Velkoborská 1961 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01514 Pavel Merenda 1956 Hodslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01515 Štefan Platko 1958 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01516 Zuzana Byrtusová 1990 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01517 Jiří Činčala 1973 Příbor 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 142 000,00
3/01518 Jiří Kramný 1958 Stěbořice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01519 Andrea Teglová 1974 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01520 Tomáš Bezděk 1973 Šenov u Nového Jičína 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01521 Jana Tokarčíková 1962 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01522 Petr Kozelský 1989 Pustá Polom 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01523 Anna Baginská 1943 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01524 Ludmila Tomanová 1945 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01525 Leopold Carbol 1969 Horní Tošanovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01526 Danuše Jandová 1959 Kunčice pod Ondřejníkem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01527 Emílie Kořená 1957 Bílčice 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01528 Ivan Křístek 1974 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01529 Bronislava Szymurdová 1963 Albrechtice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01530 Gabriel Polačko 1951 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01531 Petr Rucki 1971 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01532 Kajetán Pobežal 1962 Staré Heřminovy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01533 Michal Zimmer 1988 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01534 Mojmír Sonnek 1943 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01535 Viktor Lisek 1951 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01536 Radim Sokol 1969 Praha 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/01537 Josef Obelcz 1945 Karlova Studánka 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/01538 Otakar Prekrški 1978 Vražné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01539 Karin Staňková 1965 Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01540 Marek Hota 1973 Nýdek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/01541 Hana Kozáková 1983 Brušperk 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01542 Pavel Macháček 1984 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01543 Bohumila Viertigrochová 1948 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01544 Jiří Mik 1968 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01545 Věra Stivarová 1956 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01546 Miroslav Janda 1944 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01547 Kamila Šmídlová 1982 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01548 Josef Hadaš 1990 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/01549 Štěpán Strapek 1973 Dětmarovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/01550 Lenka Gulašiová 1966 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01551 Viktor Hrabec 1954 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01552 Miloň Mýlek 1973 Roudno 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01553 Kristina Krausová 1966 Český Těšín 90 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 112 500,00
3/01554 Ivo Režný 1987 Těškovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01555 Petra Chlumská 1989 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/01556 Bronislav Holz 1977 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01557 Eva Kostihová 1954 Odry 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01558 Krista Holubářová 1956 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01559 Petr Nitka 1971 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01560 Iva Obrusníková 1965 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01561 Jana Gojná 1950 Lichnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01562 Jiří Ondryáš 1969 Jistebník 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01563 Dana Dřínková 1995 Sedliště 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01564 Alan Wanderburg 1971 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01565 Zdenka Macků 1980 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01566 Věra Šípková 1953 Bruntál 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01567 Robert Lachman 1988 Dětmarovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01568 Milan Klus 1969 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01569 David Sűsenbek 1973 Luboměř 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01570 Vlasta Pantoková 1959 Staré Hamry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01571 Marie Dvořáčková 1947 Bordovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01572 Marcela Gabrišová 1979 Třinec 82 500,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 105 000,00
3/01573 Antonín Vaněk 1942 Nové Sedlice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01574 Jan Marek 1969 Krasov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01575 Ondřej Ludvík 1982 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01576 Jiřina Blahušiaková 1972 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01577 Kamil Ozanič 1976 Studénka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01578 Ondřej Muras 1986 Ostrava 84 915,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 109 915,00
3/01579 Ladislav Kvasničák 1951 Moravskoslezský Kočov 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01580 Gabriela Czapek 1982 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01581 Petr Čochráč 1972 Široká Niva 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/01582 Šárka Kociánová 1973 Veřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/01584 Věra Turková 1963 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01585 Otakar Tesarčík 1951 Sedliště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01586 Ladislava Szöllös 1965 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01587 Renata Kotková 1973 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01588 Jana Giecková 1958 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01590 Hubert Rataj 1963 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01591 Jiří Lorek 1969 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01592 Andrea Louvarová 1978 Jistebník 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01593 Monika Zpěváková 1974 Kozlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01594 Zdenka Cieluchová 1931 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01595 Irena Čiaková 1942 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01596 Martin Matýsek 1979 Nýdek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/01597 Josef Hiltavský 1954 Bělá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01598 Tomáš Síkora 1980 Olomouc 67 500,00 7 500,00 7 500,00 0,00 82 500,00
3/01599 Margita Vehovská 1965 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01600 Petr Gubiš 1961 Vělopolí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01601 Roman Mahovský 1964 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01602 Miroslav Koch 1963 Lučina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01603 Alena Anastasakos 1971 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01604 Emilie Panochová 1963 Šilheřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01605 Marcel Otipka 1979 Stěbořice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01606 Jitka Wiszczorová 1984 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01607 Lukáš Wolf 1982 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01608 Marcel Vavřík 1977 Bartošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01609 Jiří Mučka 1967 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01610 Jan Salaba 1939 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01611 Jan Lalák 1983 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01612 Vladislav Oleksowicz 1950 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01613 Jan Jeremias 1961 Kravaře 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01614 Tomáš Lokaj 1987 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01615 Dagmar Adamčíková 1960 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01616 František Malý 1944 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01617 Pavel Machnik 1936 Dolní Lomná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01618 Zdeněk Hoza 1967 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01619 Vladimíra Černá 1967 Jistebník 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01620 Petr Bujok 1971 Morávka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01621 Jakub Chmelař 1977 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01622 Miroslav Bijok 1955 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01623 Jiří Šigut 1986 Řepiště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01624 Luděk Vrkoč 1978 Březová 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01625 Ilona Drešlová 1955 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01626 Karel Bílek 1956 Vřesina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01628 Jiří Glinc 1967 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01629 Zbyněk Řemelka 1973 Branka u Opavy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01630 Dalibor Kovala 1969 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01631 Anna Vrátná 1956 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01632 Iveta Kobylková 1968 Moravskoslezský Kočov 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/01633 Adéla Kaputová 1988 Hnojník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01634 Jiří Kusyn 1975 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01635 Vilém Kaller 1956 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01636 Jiří Firák 1947 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01637 Janka Kološová 1965 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01638 Petr Papež 1970 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01639 Bohdan Kajstura 1964 Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01640 Miluška Samliková 1949 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01641 Naděžda Franková 1961 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01642 Hubert Jurečka 1954 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01643 Milada Kovaříková 1983 Dolní Moravice 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/01644 Jan Kalaš 1948 Janov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01645 Dalibor Růža 1961 Stará Ves nad Ondřejnicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01646 Martin Bordovský 1971 Lučina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01647 Rostislav Dembovský 1972 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01648 Věra Sučánová 1966 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01649 Věra Stepaňuková 1971 Janovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01650 Martin Skupnik 1976 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01651 Tomáš Tyroń 1991 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01652 Petr Zajíc 1979 Pražmo 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01653 Jana Mičulková 1952 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01654 Věra Říhová 1960 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01655 Patrik Večeřa 1994 Větřkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01656 Jan Grabowiecki 1947 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/01657 Šárka Kalusová 1984 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01658 Bohumír Srubek 1955 Březová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01659 Milan Sedlák 1974 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01660 Čablík Lumír 1969 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01661 Ladislav Vaněk 1959 Pustá Polom 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01662 Jiří Uvíra 1970 Horní Benešov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01663 Petr Zalibor 1967 Opava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01664 Jiří Gabryš 1957 Fryčovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01665 Josef Pelc 1953 Vražné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01666 Jiří Barč 1952 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01667 Ondřej Trzaskalik 1960 Petrovice u Karviné 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/01668 Libor Otáhalík 1963 Tichá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01669 Radim Klimša 1974 Dobrá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01670 Petr Škrobánek 1984 Pustá Polom 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01671 František Illík 1946 Raduň 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01672 Alena Luzumová 1957 Sudice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01673 Roman Pociorek 1984 Ropice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01674 Marek Gil 1973 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01675 Jan Nekvapil 1989 Dobrá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01676 Miroslav Kočíř 1978 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01677 Pavel Dostál 1960 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01678 Alena Chabadová 1963 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01679 Richard Průdek 1990 Moravskoslezský Kočov 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01680 Jakub Sznapka 1984 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01681 Jana Drozdová 1951 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01682 Tadeáš Jašek 1995 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01683 Jiří Szotkowski 1968 Vlkoš 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01684 Otto Kopsa 1974 Rýmařov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01685 Josef Paštěka 1957 Bílčice 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01686 Rostislav Vítek 1969 Velké Heraltice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01687 Ivan Hudec 1942 Bratříkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01688 Pavlína Kurková 1965 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01689 Ilja Pindur 1969 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01690 Vladimír Polínek 1952 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01691 František Svačina 1934 Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01692 Jaroslav Holub 1981 Lichnov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01694 Marie Ciencialová 1945 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01695 Martin Petruška 1990 Horní Lhota 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01696 David Čadílek 1996 Horní Bludovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
3/01697 Gabriela Štefanová 1972 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01698 Karel Vágner 1985 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01699 Petr Špaček 1967 Tichá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01700 Jaromír Cielecký 1955 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01701 Pavel Pěronek 1948 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01702 Jan Urbánek 1985 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01703 Petr Mokrosz 1971 Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01704 Slavomír Franek 1957 Sosnová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01705 Jaroslav Čmelo 1977 Široká Niva 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01706 Eliška Černá 1960 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01707 Roman Ščurek 1972 Budišov nad Budišovkou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01708 Jan Hudzieczek 1962 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01709 Petr Drabina 1987 Metylovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01710 Martin Švancara 1971 Petrovice u Karviné 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/01711 Martin Kukuczka 1974 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01713 Monika Danišková 1980 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01715 Radomír Flám 1987 Krmelín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01716 Jiří Palyza 1969 Litultovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01717 Petra Dobešová 1976 Vražné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01718 Eva Špániková 1976 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01719 Jarmila Stašová 1956 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01720 Pavlína Dorňaková 1965 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01721 Martin Kramár 1973 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01722 Pavla Kavková 1969 Kozlovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01723 Pavlína Motyková 1976 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01724 Milan Foltin 1976 Jakubčovice nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01725 Jaroslav Lant 1965 Zátor 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01726 Jana Michalíková 1980 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01727 Alena Vašíčková 1961 Bartošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01728 Ondřej Piatke 1989 Brumovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01729 Renáta Glogovská 1965 Bílovec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01730 Pavel Šimíček 1952 Libhošť 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01731 Jiří Beránek 1974 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01732 Martina Bočková 1977 Brušperk 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01733 Pavlína Struśová 1981 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01734 Nina Minaříková 1978 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01735 Petr Schwalbe 1958 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01736 Martina Kotzurová 1977 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01737 Petr Psota 1961 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01738 Josef Nebel 1943 Klimkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01739 David Gavlovský 1968 Kozlovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01740 Petr Žáček 1979 Kozlovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01741 Eva Ožanová 1965 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01742 Pavel Hrubý 1971 Darkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01743 Miroslav Štramberský 1944 Starý Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01744 René Volný 1975 Příbor 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 117 000,00
3/01745 Václav Ondříšek 1962 Široká Niva 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/01746 Milan Carbol 1963 Pražmo 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01747 Břetislav Sikora 1989 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01749 Beata Bierská 1972 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01750 Jiřina Mencnerová 1952 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01751 Miluše Hladká 1957 Horní Bludovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
3/01752 Roman Složil 1973 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01753 František Jahn 1983 Březová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01754 Jana Němcová 1964 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01755 Miroslav Szwarc 1979 Písek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01756 Bohuslav Puszkar 1974 Třinec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01757 Ludmila Blechová 1944 Milíkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01758 Pavla Steinitzová 1969 Suchdol nad Odrou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01759 Jindřich Červenka 1961 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01760 Petr Voznica 1961 Soběšovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01761 Marie Blahutová 1961 Pražmo 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01762 Tomáš Jurosz 1970 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01763 Michal Brych 1993 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01764 Jaroslav Bilko 1961 Dolní Lomná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01765 Daniel Němec 1987 Žatec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01766 Andrea Plačková 1975 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01767 Jaroslav Marušák 1984 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01768 René Byrtus 1972 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01769 Denisa Mišunová 1988 Olomouc 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/01770 Kamil Zouhar 1969 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01771 Leona Kurtinová 1975 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01772 Jaroslav Fajtl 1980 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01773 Barbara Běhálková 1984 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01774 Magdalena Vaňková 1964 Nový Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01775 Stanislav Bielesz 1962 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01776 Kamil Chlebek 1975 Holasovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01777 Martin Skupník 1968 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01778 David Richter 1985 Stěbořice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01779 Ladislav Kiczmer 1958 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01780 Jiřina Malíková 1959 Bělá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01781 Tomáš Rokoš 1971 Mošnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01782 Jana Verčimáková 1990 Mosty u Jablunkova 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01783 Jiří Holek 1962 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01784 Jiří Šimka 1957 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01785 Tomáš Kotala 1986 Hlavnice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01786 Eva Jenknerová 1969 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01787 Libor Pavelek 1966 Opava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01788 Jarmila Bartečková 1952 Dětmarovice 71 250,00 7 500,00 6 965,00 9 285,00 95 000,00
3/01789 Lukáš Kubný 1980 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01790 Jozef Baštrnák 1954 Václavov u Bruntálu 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01791 Libuše Dvořáková 1963 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01792 Soňa Šromová 1950 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01793 Alenka Škanderová 1941 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01794 Ivo Seidler 1963 Bítov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01795 Anna Zmeltová 1942 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01796 Karel Janík 1950 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01797 Pavel Baran 1964 Soběšovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01798 Zbyněk Mikeska 1967 Tichá 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01799 Irena Hlostová 1950 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01800 Jiří Červenka 1966 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01801 Petr Jež 1970 Praha 9 85 492,00 7 500,00 7 500,00 0,00 100 492,00
3/01802 Lukáš Indik 1980 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01803 Henryk Dobiáš 1968 Bordovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01804 Monika Szczeponková 1970 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01805 Petra Minárová 1982 Fulnek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01806 František Baier 1990 Nové Lublice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01807 Pavel Řemelka 1979 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01808 Magda Barvová 1971 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01809 Lumír Holuša 1954 Dolní Lhota 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01810 Martin Demel 1971 Albrechtičky 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01811 Markéta Trnečková 1979 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/01812 Jiří Choleva 1984 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/01813 Lukáš Marosz 1993 Dolní Lomná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01814 Jan Dziekanik 1953 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01815 Eliška Kořínková 1931 Vítkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01816 František Indrák 1958 Suchdol nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01817 Ondřej Šafarčík 1991 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01818 Juraj Perexta 1940 Vratimov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01819 Tomáš Bolek 1975 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01820 Přemysl Gociek 1977 Třanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01821 Radek Šimek 1972 Město Albrechtice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01822 Radim Dostál 1992 Hrabyně 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/01823 Petra Kočí 1974 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01824 Jan Cienciala 1965 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01825 Tomáš Juroška 1974 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01826 Jiří Čapčuch 1942 Odry 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01827 Eva Brožková 1974 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01828 Karolina Tížková 1985 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01829 Antonín Zimmer 1950 Heřmanice u Oder 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01830 Zdeněk Rýc 1957 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01831 Martin Neminář 1967 Píšť 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/01832 Alena Kiszová 1950 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01833 Vladimír Říčný 1950 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01834 Šárka Karásková 1966 Žabeň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01835 Karel Ricka 1954 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01836 Petr Cybel 1977 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01837 Patrik Matějný 1996 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01838 Lenka Ďurková 1980 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
3/01839 Michal Kremser 1993 Opava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01840 Iveta Sedlářová 1973 Baška 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01841 Lenka Štefková 1970 Horní Město 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01842 Blanka Musálková 1961 Řepiště 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01843 Iva Kozárová 1971 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01844 Ludmila Hendrychová 1964 Mikolajice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01845 Oldřich Kuźma 1950 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01846 František Kalina 1988 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01847 Lydie Ješonková 1965 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01848 Michal Stránský 1977 Štítina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01849 Tomáš Gajdacz 1986 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/01850 Vlasta Slívová 1954 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01851 Marcela Gavlasová 1944 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/01852 Věra Janková 1959 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01853 Pavlína Bystřičanová 1977 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01854 Lenka Benová 1973 Slavkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01855 Libor Pleban 1965 Fulnek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01856 Zdenka Surovcová 1956 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01857 Radomil Fišer 1961 Baška 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01858 Hana Zapletalová 1980 Olomouc 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01859 Radek Polka 1974 Dobrá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01860 Ján Gorel´ 1952 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01861 Marta Weimannová 1944 Slavkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01862 Bohuslava Zatloukalová 1971 Hať 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01863 Dalibor Koliba 1956 Hodslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01864 Roman Rozinek 1963 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01865 Zdeněk Křesťan 1963 Branka u Opavy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01866 Milan Mencner 1947 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01867 Pavlína Kužílková 1974 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01868 Tadeusz Heczko 1970 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01869 Tomáš Říčný 1970 Slavkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01870 Miloslav Kvita 1945 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01871 Petr Melecký 1967 Štěpánkovice 60 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 75 000,00
3/01872 Petr Kuzník 1978 Branka u Opavy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01873 Jan Žebrák 1973 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01874 Hana Burešová 1951 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01875 Pavel Dratnal 1977 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01876 Boris Mičánek 1964 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01877 Petr Mark 1979 Veřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/01878 Jaromír Zielonka 1946 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01879 Pavel Kamrad 1963 Hať 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01880 Jan Bílek 1962 Metylovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01881 Marian Lebiedzik 1975 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01882 Lukáš Vozihnoj 1991 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01883 Antonín Janta 1946 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01885 Eva Bernátková 1966 Karlova Studánka 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/01886 Kateřina Stopová 1992 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01887 Kateřina Potschová 1986 Bernartice nad Odrou 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01888 Antonín Kačmarčík 1966 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01889 Petr Sedláček 1953 Leskovec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01890 Jan Hruška 1955 Bartošovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01891 Josef Grochal 1969 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01892 Jan Lakomý 1952 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01893 Jiří Obrusník 1980 Hať 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01894 Martina Chalupová 1973 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01895 Růžena Meislová 1957 Chuchelná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01896 Michal Hrbáč 1983 Doksany 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01897 Marián Brchaň 1983 Bystřice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01898 Václav Karli 1951 Neplachovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01899 Roman Vybíral 1968 Stěbořice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01900 Pavel Mašláň 1979 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01901 Kateřina Sniehottová 1974 Bolatice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01902 Luděk Přeučil 1979 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01903 Josef Hub 1982 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01904 Renata Kučerová 1969 Studénka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01905 Ladislav Kočí 1976 Fulnek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01906 Tomáš Šperl 1976 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01907 David Bolatzký 1982 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01908 Helena Pravdová 1956 Mokré Lazce 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01909 Rostislav Moravec 1967 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01910 Monika Faldynová 1979 Bartošovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01911 Rostislav Fiedor 1967 Chotěbuz 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01912 Zdeňka Kozlovská 1970 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
3/01913 Pavel Nevlud 1979 Libhošť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01914 Marie Weissmannová 1949 Žermanice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01915 Anežka Obrusníková 1966 Strahovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01916 Petr Pavelek 1979 Slavkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01917 Marie Chrástecká 1948 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01918 Petra Mrázková 1977 Šenov 57 090,00 7 500,00 6 406,00 5 124,00 76 120,00
3/01919 Pavel Švan 1964 Kobeřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01920 Alena Struhalová 1952 Komorní Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01921 Pavel Schneider 1982 Březová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01922 Roman Matlák 1963 Budišov nad Budišovkou 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01923 Radovan Skybík 1978 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01924 Jana Kremserová 1983 Hať 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01925 Daniel Procházka 1973 Rohov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01926 Daniel Horák 1976 Hostašovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01927 Josef Gebauer 1949 Hlavnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01928 Miroslav Tomica 1978 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01929 Kateřina Bulawová 1972 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/01930 Josef Šlosar 1947 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01931 Kamil Dragosz 1972 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01932 Marie Zaťková 1962 Ostrava 75 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 100 000,00
3/01933 Eva Bejochová 1973 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01934 Roman Ligocki 1970 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01935 Petr Slíva 1983 Budišovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 000,00 112 000,00
3/01936 Blahoslav Janoš 1958 Doubrava 96 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 111 000,00
3/01937 Roman Slezák 1975 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/01938 Marek Smieja 1989 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01939 Marek Pešl 1974 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01940 Anna Řeháková 1945 Brušperk 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01941 Walter Boček 1957 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01942 Josef Benč 1959 Velká Štáhle 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01943 Tomáš Jahn 1976 Větřkovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01944 Veronika Mazánková 1982 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01945 DANIEL HRBÁČ 1972 Pustá Polom 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01946 LUBOMÍR KOPEČEK 1963 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01947 Květa Květáková 1955 Dolní Domaslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01948 Richard Juhaniak 1985 Šilheřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01949 Radek Gorny 1976 Český Těšín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/01950 Jarmila Kmiťová 1963 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01951 Jan Blahuta 1937 Jindřichov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01952 Nikola Rychtářová 1987 Třemešná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01953 Miloš Greň 1964 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01954 Bohumír Hrbatý 1944 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01955 Rudolf Kurka 1969 Dolní Benešov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01956 Tadeáš Miczko 1949 Hlinka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/01957 Kateřina Řehová 1992 Bruzovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01958 Markéta Jurašková 1970 Bílovec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01959 Vladimír Opic 1959 Rychvald 100 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 130 000,00
3/01960 Jarmila Jurinová 1961 Bílčice 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/01961 Kateřina Mertová 1982 Tichá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01962 Filip Pecka 1983 Sviadnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01963 Kamil Lhotský 1952 Hlavnice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01964 Marie Pszczółková 1956 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01965 Lenka Mikesková 1965 Čeladná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01966 Lukáš Hrabina 1976 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01967 Vladěna Chorzempová 1994 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/01968 Gabriela Nagláková 1972 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/01969 Jaroslav Dudek 1964 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01970 Jana Doubková 1976 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01971 Štefánia Kubíková 1953 Velké Albrechtice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/01972 Antonín Turek 1987 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01973 Jana Verlíková 1949 Sedliště 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01974 Alois Pospěch 1955 Starý Jičín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/01975 Gerhard Brož 1954 Darkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/01976 Pavel Lazecký 1963 Bílovec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01977 Jiří Matlák 1978 Orlová 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/01978 Petr Krajča 1982 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01979 Ladislav Lukovics 1963 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01980 Roman Káňa 1970 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01981 Krzysztof Klimsza 1977 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01982 Gabriela Dudová 1970 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/01983 Jiří Jašek 1955 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01984 Pavla Hribová 1969 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/01985 Dana Cieślarová 1957 Hrádek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01986 Marcela Piskořová 1968 Bohuslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01987 Tomáš Musil 1973 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/01988 Jiřina Beňová 1961 Čeladná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01989 Hana Žédková 1958 Vrbno pod Pradědem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/01990 Josef Šopík 1964 Ryžoviště 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/01991 Petra Bordovská 1979 Bordovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01992 Vít Hora 1964 Karviná 82 500,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 107 500,00
3/01993 Miroslav Drienko 1963 Albrechtičky 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01994 Kateřina Cmolová 1979 Baška 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01995 Libor Václavík 1952 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/01997 Andrea Dworoková 1985 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/01998 Ludmila Hermanová 1947 Petrovice u Karviné 75 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 100 000,00
3/01999 Dominika Michálková 1980 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02000 Jaroslav Wawrzacz 1975 Bukovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02001 Kamil Hartoš 1988 Služovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02002 František Horníček 1948 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02003 Kamil Teuer 1985 Velké Hoštice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02004 Emilie Winklerová 1962 Bohumín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02005 Jindřich Kozák 1986 Bohuslavice 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/02006 Miroslava Oršulíková 1962 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02007 Miroslava Mixová 1960 Sedlnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02008 Jaroslava Morcinková 1957 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02009 Květuše Vahalíková 1943 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02010 Jan Suchý 1981 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02012 Marie Zajasová 1973 Šenov u Nového Jičína 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02013 Mária Bajgarová 1979 Kopřivnice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02014 Sylvie Tuckwell 1979 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02015 Verner Zegzulka 1942 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02016 Tomáš Prokop 1969 Palkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02017 Věra Heczková 1958 Štáblovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02018 Blanka Hadidová 1967 Bartošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02019 Brigita Mašíková 1974 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02020 Květuše Přikrylová 1982 Bělá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02021 Jaroslav Kupča 1962 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02022 Radim Dostál 1978 Háj ve Slezsku 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02023 Alena Sikorová 1958 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02024 Monika Pchálková 1974 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02025 Veronika Spyrová 1955 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02026 Jolana Josieková 1973 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02027 Josef Glogar 1960 Bernartice nad Odrou 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02028 Erich Kašný 1963 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02029 Jiří Ronovský 1953 Ostrava 90 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 115 000,00
3/02030 Michaela Tkačíková 1977 Rychvald 100 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 130 000,00
3/02031 Zdeněk Kelnar 1968 Hostašovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02032 Vojtěch Nyilfa 1962 Leskovec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02033 Jan Mašinský 1957 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02034 Ján Šproch 1967 Dolní Tošanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02035 Miroslava Marcová 1960 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02036 Pavla Kyjovská 1971 Větřkovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02037 Libuše Mieszczaková 1953 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02038 Jiří Branc 1981 Sedlnice 73 600,00 7 500,00 7 500,00 0,00 88 600,00
3/02039 Jiří Mokrý 1953 Darkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02040 Jaroslav Mendrok 1962 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02041 Zuzana Klöslová 1980 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02042 Petr Grycz 1959 Vrbno pod Pradědem 100 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 118 000,00
3/02043 Jiří Polášek 1969 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/02044 Daniela Chylová 1974 Kozmice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02045 Jiří Vendolský 1975 Slezské Rudoltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02046 Pavel Schiedek 1964 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02047 Stanislav Slowik 1955 Vendryně 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02048 Martin Krayzel 1985 Vřesina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02049 Ladislav Bzirský 1976 Skotnice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02050 Martina Kantorová 1975 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/02051 Daniela Šleisová 1981 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02052 Radim Tomis 1970 Frýdek-Místek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02053 Zdeňka Cihlářová 1962 Krnov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02054 Zlatuše Pustějovská 1973 Odry 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02055 Pavel Štefek 1953 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02056 Petr Heider 1963 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02057 Bohumír Teper 1969 Krásná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02058 Rudolf Janák 1960 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02059 Anna Čunderlová 1965 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02060 Pavel Zelina 1944 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/02061 Jana Sládečková 1937 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02062 Jindřich Michalik 1949 Bartošovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02063 Pavla Jasoňková 1978 Štáblovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02064 Josef Černoch 1956 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02065 Pavel Murín 1969 Ropice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02066 Anna Pavlusová 1973 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02067 Soňa Halamová 1966 Frýdek-Místek 80 620,00 7 500,00 7 500,00 0,00 95 620,00
3/02068 Petr Mazurek 1975 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02069 Marie Zajícová 1962 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02070 Marie Rohelová 1953 Markvartovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02071 Emil Buksa 1988 Kunčice pod Ondřejníkem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02072 Tomáš Sikora 1981 Milíkov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02074 Marek Oppelt 1969 Dolní Lutyně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02075 Lucie Váňová 1994 Bartošovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02076 Vítězslav Kuliha 1963 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02077 Gabriela Bekusová 1979 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02078 Martina Kondrčíková 1975 Kyjovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 117 000,00
3/02079 Květoslava Škopková 1957 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02080 Božena Macošková 1965 Strahovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02081 Anastazie Valušková 1973 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02082 Karel Večeřa 1952 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/02083 Rostislav Nechanický 1974 Březová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02084 Libor Herman 1976 Horní Suchá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02085 Marie Kufová 1962 Dolní Lomná 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02086 Jiřina Horynová 1951 Havířov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02087 Petra Holubová 1974 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02088 Vlastimil Děcký 1969 Čeladná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02089 Lukáš Urbánek 1982 Klimkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/02090 Pavel Essler 1972 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02091 Barbora Kubíčková 1976 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02092 Karel Říman 1951 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02093 Robert Kubošek 1982 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02094 Danuše Juroszová 1982 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02095 David Vícen 1992 Brušperk 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/02096 Dana Kapsiová 1961 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02097 Dana Sitařová 1963 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02098 Milan Kukuliač 1955 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02099 Zita Paszová 1971 Nýdek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/02100 Dalibor Bury 1954 Stará Ves nad Ondřejnicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02101 Anna Germušková 1954 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02102 Petra Víchová 1980 Březová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02103 Irena Filipková 1970 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02104 Stanislav Fegler 1939 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02105 Jana Křížková 1968 Háj ve Slezsku 75 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 90 000,00
3/02106 Radomír Holeček 1962 Hukvaldy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02107 Lucie Volná 1980 Brno 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02108 Božena Merendová 1964 Hodslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02109 Jiří Kocián 1979 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02110 Drahomíra Kabotová 1974 Petrovice u Karviné 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02111 Stanislav Mydlo 1954 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02112 Šárka Mlíčková 1974 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02113 Jiří Morávek 1983 Bruzovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02114 Miroslav Josefus 1974 Chuchelná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02115 Vlastimil Horák 1989 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02116 Rostislav Ralenovský 1969 Janovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02117 Zdeněk Frenzel 1976 Brumovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02118 Zdeněk Staško 1949 Žabeň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02119 Ladislav Mutina 1951 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02120 Pavel Myslivec 1957 Markvartovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02121 Miroslav Kadlic 1963 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02122 Karel Gocman 1945 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02124 Radomír Koštoval 1967 Košařiska 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02125 Aleš Dihel 1987 Kozmice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02126 Zdeněk Škrobánek 1968 Raduň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02127 Karel Dobiáš 1979 Trojanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02128 Leoš Skarka 1973 Dolní Tošanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02129 Dagmar Kubíčková 1983 Těrlicko 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02130 Josef Kotásek 1958 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02131 Petr Lev 1969 Heřmánky 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02132 Monika Rozkošná 1987 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02133 Tomáš Sedláček 1973 Břidličná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02134 Jiří Mička 1988 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02135 Jiří Pastor 1985 Dobrá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02136 Josef Kahánek 1955 Ženklava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02137 Věra Horáková 1955 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02138 Petr Haničák 1953 Malá Morávka 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/02139 Vít Minařík 1967 Březová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02140 Táňa Karešová 1955 Bratříkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02141 Hana Strouhalová 1988 Krnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02142 Bohumil Branich 1951 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02143 Pavel Jašek 1965 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02144 Lukáš Kvita 1977 Frenštát pod Radhoštěm 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/02146 Jaroslava Klapetková 1963 Větřkovice 75 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 90 000,00
3/02147 Janka Poloprudská 1960 Bohumín 82 500,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 105 000,00
3/02148 Marie Stiborová 1943 Děhylov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02149 Bohumír Kaniok 1945 Pražmo 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02150 Zdeněk Lysek 1969 Vendryně 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02151 Šárka Michalíková 1987 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02152 Lukáš Koval 1975 Baška 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02153 Rostislav Trčka 1968 Dobrá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02154 Anna Mičková 1958 Bordovice 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/02155 David Galdia 1976 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02156 Michal Čudovský 1979 Vrbno pod Pradědem 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
3/02157 Eva Slezáčková 1965 Dobratice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02158 Karla Polášková 1972 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/02159 Kateřina Krömrová 1971 Hlučín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02160 Roman Kurek 1967 Hlučín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02161 Daniel Pinkas 1993 Dobratice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02162 Eva Novotná 1950 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02163 Milada Kuncová 1950 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02164 Tomáš Glogar 1981 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02165 Patrik Stanovský 1985 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02166 Libuše Buťáková 1952 Leskovec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02167 Martina Lebdušková 1974 Šenov 82 500,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 103 500,00
3/02168 Marta Strakošová 1959 Kateřinice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02169 Eliška Szczuková 1992 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02170 Vilibald Tesarczyk 1958 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02171 Jiří Vícha 1963 Hradec nad Moravicí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02172 Anna Grygarová 1962 Kyjovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 000,00 117 000,00
3/02173 Václav Večerek 1975 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/02174 Martin Habura 1975 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02175 Zdenka Alferyová 1948 Dobrá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02176 Ludmila Bubelová 1976 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02177 Eva Maislová 1985 Lhotka u Litultovic 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02178 Marcela Sikorová 1972 Bukovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02179 Milena Rohnerová 1953 Leskovec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02180 Helena Kluzová 1964 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/02181 Adam Velička 1989 Nové Sedlice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02182 Aneta Slavíková 1995 Chuchelná 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02183 Helga Vinárková 1955 Bohuslavice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02184 Jiří Sukeník 1982 Raduň 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02185 Pavel Kusnierz 1998 Vrdy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/02186 Martin Pavelek 1988 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02187 Přemysl Podeszwa 1979 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02188 Roman Ženatík 1972 Dolní Lutyně 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02189 Václav Sasen 1950 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02190 Tomáš Zelenský 1978 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02191 Veronika Legierská 1952 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02192 Zdeněk Svěch 1957 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02194 Lenka Križáková 1967 Veřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/02195 Ivo Arnošt 1964 Krmelín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02196 Radka Prokešová 1976 Bohumín 90 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 112 500,00
3/02197 Miluše Gadowská 1958 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02198 Danuše Ulrichová 1967 Štítina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02199 Ladislav Sýkora 1956 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02200 Jan Janoš 1957 Ludgeřovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02201 Vlastimil Kubiš 1947 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02202 Pavel Petráš 1986 Petřvald 100 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 119 500,00
3/02203 Jaroslav Prokopec 1988 Jakartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02204 Radek Czyž 1976 Horní Suchá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02205 Michaela Kalábová 1972 Rýmařov 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/02206 Martina Sikorová 1968 Písečná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02207 Radek Zlotý 1969 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02208 David Ruský 1983 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02209 Pavel Glomb 1951 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02210 Pavel Pěruška 1958 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02211 Bronislava Šovčíková 1951 Holasovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02212 Milan Hamerka 1967 Rýmařov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02213 Jana Moravcová 1954 Jindřichov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02214 Pavel Jílek 1978 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02215 Vojtěch Pustka 1958 Kozlovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02216 Oldřich Šafránek 1957 Velké Hoštice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02217 Radomil Novák 1967 Ostrava 75 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 95 000,00
3/02218 Zdeňka Fusová 1951 Branka u Opavy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02219 Hana Petřeková 1966 Starý Jičín 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02220 Radek Ledvina 1966 Jistebník 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02221 David Zajíček 1981 Bohuslavice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02222 Ondřej Rosa 1981 Trojanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02223 Ladislav Kuruc 1968 Liptaň 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02224 Milada Šamuová 1961 Václavovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02225 Marek Forgač 1954 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02226 David Ďuriš 1977 Budišov nad Budišovkou 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02227 Petr Křištof 1972 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02228 Filip Žurovec 1985 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02229 Karel Pyszko 1962 Mosty u Jablunkova 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02230 Oldřich Škrob 1969 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02231 Zdeněk Duda 1940 Havířov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02232 Andrzej Mikula 1968 Horní Suchá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02233 Oldřich Kantor 1970 Hrádek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02234 Jaroslava Holušová 1964 Kravaře 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02235 Jiří Novák 1970 Horní Bludovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 118 000,00
3/02236 David Fekete 1974 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02237 Blanka Ambrožová 1964 Luboměř 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02238 Radovan Pilich 1959 Klimkovice 90 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 120 000,00
3/02239 Ladislav Biolek 1942 Morávka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02240 Sandra Smažíková 1983 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02241 Richard Pinkava 1981 Šenov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 141 000,00
3/02242 Albín Chromek 1954 Heřmanice u Oder 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02243 Ludmila Schmiedová 1948 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02244 Věra Havlíková 1947 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02245 Josef Mereďa 1980 Velká Štáhle 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02246 Tomáš Hanke 1974 Bílovec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02247 Jan Dvořáček 1981 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02248 Miroslav Vičan 1968 Frýdlant nad Ostravicí 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02249 Zita Drozdová 1978 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02250 Soňa Rybárová 1947 Vrbno pod Pradědem 86 250,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 104 250,00
3/02251 Jana Kovařčíková 1975 Raduň 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02252 Emanuel Tkáč 1950 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02253 Jiří Giecek 1977 Vřesina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02254 Josef Kamenický 1975 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02255 Petra Kubecová 1977 Petrovice u Karviné 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02256 Daniel Heczko 1977 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02257 Rostislav Grepl 1956 Václavov u Bruntálu 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/02258 Tomáš Palička 1973 Dolní Lhota 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/02259 Vladimír Pinkava 1979 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02260 Janina Kabotová 1945 Orlová 90 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 110 000,00
3/02261 Zuzana Škrobánková 1988 Pustá Polom 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02262 Martin Gärtner 1975 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02263 Zdeněk Kříž 1971 Raduň 75 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 90 000,00
3/02264 Šárka Sněhotová 1983 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02265 Radana Zajacová 1978 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02266 Milan Prášil 1974 Klenovice na Hané 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/02267 Rostislav Musil 1982 Bohumín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02268 Šárka Vojvodíková 1978 Vyšní Lhoty 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02269 Radomír Švábík 1972 Heřmanice u Oder 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02270 Anna Mlynářová 1988 Vojkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02271 Anna Mojžíšková 1953 Lučina 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02272 Jarmila Žáková 1934 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02273 Ludvík Paluzga 1946 Slezské Rudoltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02274 Petr Pavelek 1963 Nový Jičín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02275 Marek Rusnok 1969 Hrádek 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02276 Irena Ćmielová 1963 Jablunkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/02277 Jan Durďák 1951 Moravskoslezský Kočov 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/02278 Petra Kukuczková 1976 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02279 Miroslav Brus 1958 Trnávka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02280 Lenka Žižková 1959 Řepiště 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02281 Alena Polochová 1955 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02282 Jaroslav Sojka 1948 Klimkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02283 Roman Kotala 1984 Pustá Polom 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02284 Dominika Kňurová 1991 Vřesina 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02286 Milan Skupieň 1958 Hnojník 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02287 Zuzana Vilímovská 2004 Nová Pláň 100 000,00 0,00 7 500,00 0,00 107 500,00
3/02288 Milan Adamica 1966 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02289 Daniel Klus 1970 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02290 Jakub Nykl 1989 Janovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02291 Veronika Trlicová 1985 Jakartovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02292 Tomáš Moroň 1981 Dolní Lhota 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02293 Jaromír Prokeš 1977 Dolní Benešov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02294 Věra Lasáková 1966 Hať 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02295 Milan Mydlarčík 1956 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02296 Kristian Konečný 1949 Ludgeřovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02297 Marie Holešová 1955 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02298 Jiří Jaworek 1958 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02299 Milan Pagáč 1951 Rýmařov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02300 Miroslav Skřítek 1966 Petřvald 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02301 Petr Zapletal 1988 Karviná 52 500,00 7 500,00 4 286,00 5 714,00 70 000,00
3/02302 Aleš Polcr 1953 Moravskoslezský Kočov 95 000,00 0,00 7 500,00 0,00 102 500,00
3/02303 Jaroslav Zahrádka 1937 Paskov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02304 Věra Kaňovská 1946 Vyšní Lhoty 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02305 Libor Skočdopole 1965 Čeladná 90 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 105 000,00
3/02306 Norbert Novák 1977 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02307 Jakub Frydrych 1979 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02308 Martin Fešar 1980 Skřipov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02309 Václav Martiniak 1975 Ropice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02310 Vladimír Šafarčík 1948 Světlá Hora 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02311 Michaela Hurkalová 1993 Ostrava 90 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 115 000,00
3/02312 Anna Mecová 1977 Janovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/02313 Karel Urban 1979 Ludgeřovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02314 Jaroslav Silber 1959 Albrechtičky 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02315 Bedřich Gřibek 1965 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02316 Pavlína Ponížilová 1970 Brumovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02317 Jiří Lýsek 1960 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02318 Václav Hanke 1949 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02319 Jan Pavlík 1972 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02320 Jarmila Hostašová 1976 Praha 8 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02321 Alexander Šlosar 1978 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02322 Jiřina Magal 1979 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02323 Jan Steyer 1940 Hlavnice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02324 Pavel Giecek 1973 Havířov 90 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 112 500,00
3/02325 Aleš Poncza 1974 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02326 Stanislav Císař 1940 Šenov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 6 000,00 116 000,00
3/02327 Ivana Švejdíková 1965 Křišťanovice 120 000,00 0,00 7 500,00 7 500,00 135 000,00
3/02328 Vanda Burawová 1960 Bystřice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02329 Rostislav Janda 1959 Trojanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02330 Petr Kofroň 1967 Zátor 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02331 Viktor Schindler 1957 Nové Lublice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02332 Lenka Lednická 1983 Kopřivnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02333 Lucie Návratová 1976 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02334 Martin Glázer 1976 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02335 Petr Drastík 1978 Štěpánkovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02336 Anna Hambálková 1988 Vratimov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02337 Vojtěch Mariška 1990 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02338 Alfréd Černý 1964 Kravaře 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02339 Jakub Hranický 1991 Krmelín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02340 Ludmila Valgová 1944 Ostravice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02341 Karmen Magerová 1974 Dolní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02342 Antonín HENNIG 1982 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02343 Dana Kalusová 1963 Dolní Životice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02344 Miroslav Matušák 1958 Pstruží 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02345 Jarmil Kocián 1975 Metylovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02346 Miroslav Machalica 1968 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02347 David Janík 1978 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02348 Rostislav Czepiec 1980 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02349 Aleš Bittner 1964 Otice 67 500,00 7 500,00 7 500,00 0,00 82 500,00
3/02350 Radka Šnajdrová 1974 Vražné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02351 Barbora Matonohová 1970 Milotice nad Opavou 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/02353 Pavel Kožušník 1976 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02354 Ondřej Giecek 1981 Dolní Lutyně 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02355 Eva Golasová 1957 Doubrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02356 Danuše Vůjtková 1955 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02357 Robert Olšar 1976 Neplachovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02358 Anna Tošerová 1972 Kobeřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02359 Jiří Staněk 1965 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02360 Jarka Grosmanová 1954 Pustějov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02361 Zbyněk Carbol 1985 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02362 Bohuslav Szkandera 1976 Písek 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02363 Radim Ivánek 1983 Fryčovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02364 Monika Zielonková 1983 Havířov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02365 Kamil Šindler 1980 Těškovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02366 Alena Martínková 1968 Trojanovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02367 Dagmar Žurková 1960 Fulnek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02368 Lenka Kubišová 1976 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02369 Alena Krejsová 1974 Starý Jičín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02370 Monika Marzollová 1983 Strahovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02371 Daniel Kroupa 1974 Kopřivnice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02372 Marie Chaleplisová 1958 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02373 Vladimír Návrat 1954 Janov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02374 Petr Husarik 1973 Řepiště 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02375 Marek Zielina 1974 Karviná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02376 Václav Ocásek 1954 Štramberk 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02377 Petr Karas 1952 Dětmarovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02378 Filip Ilja Poláček 1993 Karviná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02379 Tadeáš Szymik 1949 Nové Sedlice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02380 Pavla Závodná 1964 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02381 Jiří Šula 1969 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02382 Lenka Brzozová 1962 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02383 Radka Honková 1965 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02384 Zdeněk Horák 1970 Mořkov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02385 Jaroslava Hamanová 1986 Mankovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02386 Jiří Ševčík 1975 Hať 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02387 Andrea Macečková 1978 Bordovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02388 Viktor Štefek 1974 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02389 David Votápka 1974 Baška 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02390 Lumír Papaj 1967 Kružberk 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02391 Naděžda Bystroňová 1977 Bystřice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02392 Boleslav Siuda 1965 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02393 Martin Hahn 1983 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02394 Jan Vatral 1972 Pstruží 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02395 Pavla Noskievičová 1967 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02396 Pavel Jurečka 1982 Břidličná 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02397 Zdeněk Halamíček 1980 Frýdek-Místek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02398 Jan Stolarik 1949 Rýmařov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02399 Stanislav Pašek 1982 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02400 Petra Slonková 1980 Horní Bludovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 138 000,00
3/02401 Radim Hliva 1991 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02402 Martin Krkoška 1991 Kunčice pod Ondřejníkem 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/02403 Vladimír Klajmon 1958 Paskov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02404 Valeria Sikorová 1952 Dolní Lomná 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02405 Ivana Blechová 1979 Trojanovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02406 Lukáš Hanzel 1988 Horní Bludovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/02407 Milan Richter 1948 Bítov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02408 Richard Winkler 1975 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02409 Roman Pustějovský 1974 Tichá 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02410 Jaromír Šrubař 1962 Slezské Rudoltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02411 Xenie Hanusková 1966 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02412 Lenka Pastrňáková 1951 Kunčice pod Ondřejníkem 100 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 120 000,00
3/02413 Denisa Volná 1986 Lhotka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02414 Josef Dombek 1961 Strahovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02415 Jan Mátl 1945 Rýmařov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02416 Zdeněk Srněnský 1981 Tichá 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02417 Václav Kolář 1975 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02418 Jarmila Svačinová 1956 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 139 500,00
3/02419 Květuše Dluhošová 1944 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02420 Hildegarda Petříková 1948 Havířov 71 250,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 93 750,00
3/02421 František Uhlíř 1950 Bruntál 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02423 Martin Valouch 1981 Doubrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02424 Jan Hanzelka 1985 Libhošť 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02425 Petr Moc 1975 Fulnek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02426 Ladislav Jurčík 1964 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02427 Emilie Kunzová 1940 Český Těšín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02429 Helena Chytrá 1963 Frenštát pod Radhoštěm 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02430 Marie Müllerová 1979 Hněvošice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02431 Jan Sikora 1957 Návsí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02432 Tomáš Káňa 1967 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02433 Martin Hegar 1970 Mořkov 66 375,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 86 375,00
3/02434 Anna Carbolová 1946 Slezské Rudoltice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02435 Darja Vyležíková 1988 Chotěbuz 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02436 Václav Ligocki 1987 Jablunkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 137 500,00
3/02437 Hana Metelková 1970 Branka u Opavy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02438 Lenka Knoppová 1956 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02439 Ivo Baran 1962 Darkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02440 Radek Danyś 1984 Třinec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02441 Erna Kerlínová 1952 Štěpánkovice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02442 Vladislav Mička 1948 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02443 Zdeněk Krátký 1956 Odry 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02444 Ivan Macek 1978 Bukovec 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02446 Petr Havrlant 1983 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02447 Pavla Benkeová 1964 Suchdol nad Odrou 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02448 Martin Vrablík 1985 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02449 Marie Divišová 1962 Řepiště 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02450 Renata Zubková 1964 Frýdlant nad Ostravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02451 Lenka Drexlerová 1965 Luboměř 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02452 Zuzana Urbánková 1960 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02453 Marcela Kiszová 1972 Dobrá 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02454 Naděžda Ostraková 1955 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02455 Gerda Michalíková 1957 Kravaře 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02456 Jiří Křenek 1952 Vrbno pod Pradědem 100 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 118 000,00
3/02457 Jana Kadová 1977 Hradec nad Moravicí 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02458 Petr Cihlář 1972 Radkov 100 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 122 500,00
3/02459 Pavla Hrdličková 1978 Frenštát pod Radhoštěm 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02460 Lukáš Drobek 1987 Markvartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02461 František Plšek 1960 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02462 Vladimíra Harasimová 1977 Štítina 94 125,00 7 500,00 7 500,00 0,00 109 125,00
3/02463 Marcela Dosoudilová 1970 Paskov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02465 Marek Englisch 1972 Strahovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02466 Jiří Lysek 1980 Bukovec 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02467 Petr Keller 1972 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02468 Tomáš Blaga 1976 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02469 Vanda Raszková 1952 Nýdek 95 000,00 7 500,00 7 500,00 2 500,00 112 500,00
3/02470 Karel Váňa 1954 Vrbno pod Pradědem 95 000,00 7 500,00 7 500,00 3 000,00 113 000,00
3/02471 Jiří Gryz 1986 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02472 Karel Szewieczek 1944 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02473 Miroslav Kotásek 1963 Pražmo 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02474 Zdeňka Filáková 1986 Míškovice 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02475 Alfons Muschalek 1946 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02476 Oto Foitzik 1967 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02477 Marie Bočková 1963 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02478 Andrea Klimšová 1974 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02479 Slavomír Gajda 1977 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02480 Petr Kurka 1956 Bolatice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02481 Milan Šmiřák 1961 Fryčovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02482 Renáta Pospíšilová 1967 Ostrava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02483 Iveta Mikolášová 1970 Morávka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02484 Hana Kaniová 1966 Opava 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02485 Věra Bednářová 1945 Frýdlant nad Ostravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 117 500,00
3/02486 Pavel Kotula 1965 Píšť 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02487 Renáta Nagyová 1968 Branka u Opavy 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02488 Aleš Adamus 1986 Vrchy 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02489 Libor Skopal 1969 Razová 120 000,00 0,00 7 500,00 0,00 127 500,00
3/02490 Eva Černá 1977 Kunín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02491 Zdeněk Ševčík 1957 Morávka 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02492 Monika Morcinková 1974 Petrovice u Karviné 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02493 Radek Sýkora 1991 Petřvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02494 Jaromír Varhaníček 1942 Budišov nad Budišovkou 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02495 Ester Pluhaříková 1975 Vítkov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02496 Leona Břízová 1986 Luhačovíce 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02497 Jaroslav Umorczyk 1956 Český Těšín 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02498 Světlana Nogová 1971 Morávka 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02499 Lucie Kelner 1982 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02500 Pavla Klimková 1975 Ostrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 125 000,00
3/02501 Lubomír Glawatý 1962 Vřesina 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02503 Antonín Krištof 1950 Třemešná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02504 Miroslav Kellner 1962 Horní Benešov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02505 René Karkoška 1974 Rychvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 125 000,00
3/02506 Milan Říman 1943 Mokré Lazce 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02507 Kateřina Kubošová 1993 Metylovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 120 000,00
3/02508 Jana Fuksová 1975 Bílá 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02509 Blanka Vránová 1959 Spálov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02510 Irena Plainerová 1969 Šenov u Nového Jičína 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02511 Alena Skládaná Šišáková 1975 Ostrava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 10 000,00 145 000,00
3/02512 Miroslav Kloza 1948 Doubrava 100 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 115 000,00
3/02513 Marcel Brožek 1974 Orlová 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02514 Marie Veličková 1963 Krnov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 115 000,00
3/02515 Svatopluk Bouma 1957 Rychvald 120 000,00 7 500,00 7 500,00 15 000,00 150 000,00
3/02516 Jaromír Kukelka 1936 Město Albrechtice 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02517 Miroslav Frolo 1969 Třinec 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02518 Barbora Fetterová 1968 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02519 Patrik Pustějovský 1991 Kunín 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02520 Markéta Jánošíková 1985 Těrlicko 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02521 Martin Prokůpek 1991 Petřvald 95 000,00 7 500,00 7 500,00 4 500,00 114 500,00
3/02522 Zbyněk Prokop 1957 Staříč 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02523 Libor Pristáš 1966 Havířov 120 000,00 7 500,00 7 500,00 7 500,00 142 500,00
3/02524 Milan Szajter 1966 Orlová 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02525 Jana Orjabincová 1943 Paskov 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02527 Andrea Vojvodíková 1979 Opava 120 000,00 7 500,00 7 500,00 5 000,00 140 000,00
3/02528 Milena Kubitová 1940 Jakartovice 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02529 Jindřich Zawada 1962 Dolní Lomná 120 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 135 000,00
3/02530 Víťa Toman 1975 Hradec nad Moravicí 95 000,00 7 500,00 7 500,00 0,00 110 000,00
3/02531 Lumír Bujnošek 1972 Hukvaldy<